Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family 2020

Tegoroczna edycja Rajdu Family do ostatniej chwili była pod znakiem zapytania. Na szczęście dzięki poluzowaniu sytuacji związanej z COVID 19, na miesiąc przed mogliśmy podjąć ostateczną decyzję o zorganizowaniu Offroadowego Rozpoczęcia Wakacji 2020. Z perspektywy czasu wiemy, że zorganizowanie tego wydarzenia był dobrą decyzją!

Od razu po ogłoszeniu daty uruchomienia list zgłoszeniowych, Edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród offroadowych rodzin z całej Polski. Na starcie naszej imprezy stanęło 60 załóg, czyli dokładnie tyle ile przewidywał nasz limit.

W tym roku oprócz wyjazdu w teren, po bezdrożach Bałtowa i jego okolic, chcieliśmy zaproponować naszym uczestnikom coś nowego. Jako, że od tego sezonu w obrębie JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny została uruchomiona platforma „Bałtów Aktywnie” w ramach naszego wydarzenia, nasze offroadowe rodziny miały wiele zadań sprawnościowych z wykorzystaniem wielu sportów, które można obecnie uprawiać w Bałtowie dzięki wspomnianej platformie. Wszystko na otwartej przestrzeni w otoczeniu pięknej natury Bałtowa. Działo się!

Nasza impreza nie mogłaby się oczywiście odbyć gdyby nie ogromne wsparcie naszych sponsorów oraz mediów, które Wszystko uwiecznią.
DRAGON WINCH to nasz partner strategiczny, z którym współpracujemy już od lat. Po raz kolejny bardzo dziękujemy Wam za olbrzymie wsparcie i zaufanie!


JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny dziękujemy za udostępnienie pięknego terenu i atrakcji by najmłodsi, ale również Ci starsi mieli bajkowy Dzień Dziecka.
Toyota Polska oraz Pepsi dziękujemy za świetne gadżety, którymi mogliśmy obdarować uczestników rajdu.
RBReader dziękujemy za udostępnienie uczestnikom elektronicznych roadbooków by mieli jeszcze większą frajdę.
RC Nennox dziękujemy za przygotowanie wyjątkowego odcinka specjalnego z wykorzystaniem sowich pojazdów.
Terenwizja dziękujemy za to, że zawsze z nami jesteście i tworzycie najlepsze, offroadowe materiały pod słońcem! Poniżej relacja z tegorocznej Edycji i topienia Patrola :O

Craft Media Wam dziękujemy za wsparcie medialne i PRowe.

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji Rajdu Family byli Jacek Szczęch – wielokrotny uczestnik głównego Rajdu BBDW, zwycięzca Edycji Maraton oraz gwiazda programu TVN Turbo – Zawodowi Handlarze oraz Robert Stradel znany Wam zapewne również z programu Zawodowi Handlarze oraz z kanały na YouTube Stradale Classics.

Relacja od Stradale Classics:

Dziękujemy również całemu sztabowi organizacyjnemu i tym Wszystkim, którzy mieli nawet malutką cegiełkę udziału w przygotowaniach do tego wydarzenia.

Bałtowskie Bezdroża DRAGON WINCH Family widzimy się za rok! 😀