Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family 2019

Z tego miejsca jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Wszystkim uczestnikom którzy zdecydowali się wziąć udział w naszej imprezie. To był dla nas wspaniały czas, a to wszystko jest Waszą zasługą. Kolejny raz uświadomiliśmy sobie, że offroad to naprawdę nasza pasja, którą chcemy się dzielić. Widok całych rodzin, które chcą właśnie w taki sposób i w takim miejscu spędzać czas jest dla nas bezsenny. Dziękujemy!

Nasza impreza nie mogłaby się również odbyć gdyby nie ogromne wsparcie naszych sponsorów oraz mediów, które Wszystko uwiecznią.
DRAGON WINCH to nasz partner strategiczny, z którym współpracujemy już od lat. Po raz kolejny bardzo dziękujemy Wam za olbrzymie wsparcie i zaufanie!
JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny dziękujemy za udostępnienie pięknego terenu i atrakcji by najmłodsi, ale również Ci starsi mieli bajkowy Dzień Dziecka.
Toyota Polska oraz Pepsi dziękujemy za świetne gadżety, którymi mogliśmy obdarować uczestników rajdu.
RBReader dziękujemy za udostępnienie uczestnikom elektronicznych roadbooków by mieli jeszcze większą frajdę.
RC Nennox dziękujemy za przygotowanie wyjątkowego odcinka specjalnego z wykorzystaniem sowich pojazdów.
Terenwizja dziękujemy za to, że zawsze z nami jesteście i tworzycie najlepsze, offroadowe materiały pod słońcem! Z niecierpliwością czekamy na Waszą relację z Family 2019.
Craft Media Wam dziękujemy za wsparcie medialne i PRowe.

Dziękujemy również całemu sztabowi organizacyjnemu i tym Wszystkim, którzy mieli nawet malutką cegiełkę udziału w przygotowaniach do tego wydarzenia.

Bałtowskie Bezdroża DRAGON WINCH Family widzimy się za rok! 😀