Family

CHARAKTER

Rajd ma za zadanie zapewnić niezwykłą offroad’ową przygodę, z uczciwą rywalizacją i zdrową aktywnością w rodzinnej atmosferze. Na potrzeby wydarzenia przygotowywane zostaną specjalne trasy urozmaicone o zagadki i zadania zręcznościowe. Jeśli chodzi o samą trasę przejazdową, to będzie ona krajobrazową podróżą po okolicznych bezdrożach. Jednym z celów jest zaprezentowanie piękna regionu świętokrzyskiego. Na trasie będą również przygotowane różne odcinki specjalne, podczas których rodzina/ znajomi będą musieli wykazać się współpracą zespołową, swoimi offroad’owymi umiejętnościami oraz dobrą koordynacją. Odcinki specjalne będą przygotowane w taki sposób, by poczuć dreszczyk emocji, nie narażając jednak aut na uszkodzenia. Podczas naszego rajdu nie będzie przegranych, gdyż liczy się przede wszystkim fajna, rodzinna zabawa!

25-27 VI 2021 – BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH FAMILY – „NA TROPIE OFFROADOWEJ PRZYGODY”

BBDW FAMILY 2021 – dla kogo?

BBDW Family to rajd dla offroadowych rodzin i ich przyjaciół oraz każdego, kto chciałby przeżyć wyjątkową przygodę z wykorzystaniem swojego auta terenowego bez narażania go na szkody. W imprezie może wystartować każdy, kto nie boi się błota oraz kurzu.

JAKIM AUTEM MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ?

Impreza jest skierowana do posiadaczy aut terenowych oraz SUV z napędem 4×4 (modyfikacje nie są wymagane). Organizator zapewni dwa rodzaje roadbooków: A – dla suwów (opony szosowe) oraz B – aut które posiadają modyfikacje (opony terenowe). Nie dopuszczamy ZMOT (pojazdów własnej konstrukcji) oraz pojazdów typu UTV oraz quadów. Każde startujące auto musi posiadać ważny przegląd techniczny, ubezpieczenie OC i NV.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Formularz zgłoszeniowy do edycji Family 2021 pojawi się na naszej stronie w zakładce zgłoszenia 12 maja o godzinie 12:00.

Limit aut, które będą mogły wystartować w rajdzie wynosi 60.

WPISOWE

Opłata:

załoga = liczba osób w aucie:
2 os = 650 zł
3 os = 850 zł
4 os = 1050 zł
5 os = 1250 zł
6 os = 1500 zł
7 os = 1750 zł
* dzieci do lat 3 bezpłatnie
** minimalna wielkość załogi = dwie osoby, w tym jedna osoba z prawem jazdy kat. B
*** maksymalna wielkość załogi = liczba miejsc w aucie

Dane do przelewu:

Dane konta, na które należy dokonać opłaty wpisowej zostaną podane 1 lipca o godzinie 12:00 wraz z uruchomieniem list zgłoszeniowych.

Na opłatę wpisową składają się: udział w dwudniowym rajdzie podczas którego, odbędą się liczne konkursy i zadania, posiłki regeneracyjne w terenie (sobota-niedziela), ognisko integracyjne z animacjami dla dzieci (sobota wieczór), pakiet startowy z pamiątkową koszulką oraz biletem do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego dla każdego z uczestników.

Warunkiem udziału w rajdzie Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family jest uregulowanie pełnej kwoty wpisowego do 7 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Jeśli wpłata nie zostanie dokonana w tym terminie, zgłoszenie zostanie uznane za nieważne.
*** Prosimy o przemyślaną decyzję, gdyż wpisowe nie podlega zwrotowi.

Osoby posiadające Voucher na edycję Family uprzejmie proszone są o jak najszybsze wypełnienie formularzu zgłoszeniowego od daty uruchomienia list zgłoszeniowych. Podczas wypełnienia zgłoszenia prosimy o podanie numeru Vouchera we wskazanym do tego miejscu.

Organizator nie zapewnia noclegu. Zachęcamy do wcześniejszego dokonania rezerwacji noclegów. Polecamy: 

  •  juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/noclegi/
  • agrobaltow.pl,
  • ponad to jest dość sporo dodatkowych obiektów noclegowych które można znaleźć m.in. za pomocą booking.com,
  • pole namiotowe oraz campingowe, które znajduje się w odległości ok. 300 m od Bazy Rajdu – nr kontaktowy 510 263 896                                                                                                                                                                                         

HARMONOGRAM

Pełny harmonogram rajdu podawany jest zawsze na 2 tygodnie przed datą rajdu.

MIEJSCE

Rajd Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family odbywa się na ternie JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny, czyli jednego z największych Kompleksów Turystycznych w Polsce.

Bałtów, to magiczne i magnetyczne miejsce, które przyciąga ludzi z całego kraju, a nawet spoza jego granic. Park Dinozaurów, Zwierzyniec, Park Rozrywki, Wioska Czarownic, Stacja Narciarska Szwajcaria Bałtowska, Ośrodek Jazdy Konnej, Polska w Miniaturze, to tylko niektóre z atrakcji, które posiada w swej ofercie Bałtowski Kompleks Turystyczny. W Bałtowie można spędzać czas aktywnie i kreatywnie. Znajdziesz w nim wypożyczalnie rowerową i kajakową, ścianki wspinaczkowe, liczne trasy spacerowe i biegowe. Obiekt posiada również szeroką ofertę gastronomiczną.

Po więcej szczegółów dotyczących miejsca, w którym odbywa się nasz Rajd zapraszamy na https://juraparkbaltow.pl/.

Nasz Rajd Family jest atrakcją, którą kierujemy do Was – miłośników rodzinnego i aktywnego spędzania czasu, motoryzacji i przygody.

Staramy się aby wszystko co robimy, przygotowane było na jak najwyższym poziomie.

Sądzimy, iż udało nam się stworzyć także przyjazny „klimat” dla miłośników offroadu. Dzika i tajemnicza przyroda, dającą możliwość wyznaczenia atrakcyjnych tras konkursowych w połączeniu z „cywilizacją” : atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, baza noclegowa, zaplecze gastronomiczne, imprezy towarzyszące i wiele innych udogodnień – słowem wszystko co potrzebne dla rodzin i ich samochodów.