Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch

CHARAKTER

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH to obecnie jedna z największych i najtrudniejszych imprez offroadowych o charakterystyce przeprawowej prezentująca esencję klasycznego offroadu w Polsce . Zmagania odbywają się na malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. Walory bogato urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi. Baza rajdu mieści się na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego – www.juraparkbaltow.pl. Oferujemy 4 klasy: TURYSTYK SPORT / WYCZYN / ADVENTURE / EXTREME (szczegółowe informację z charakterystyką poszczególnych klas znajdują się w zakładce „WYMAGANIA KLAS”. Poziom trudności trasy jest uzależniony od klasy w jakiej startuje załoga. Po całodniowych zmaganiach tradycyjna dla naszej dyscypliny sportowej – wieczorna integracja. Piękne i wymagające tereny, wspaniała atmosfera, rywalizacja między załogami o czołowe miejsca, doping kibiców, niezapomniane wrażenia, atrakcyjnie położona baza rajdu – to wszystko czeka na każdego uczestnika rajdu.

1-3 X 2021 BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH – “W POSZUKIWANIU NOWYCH WYZWAŃ”

Przyszłoroczna edycja rajdu Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch odbędzie się pod hasłem – „W poszukiwaniu nowych wyzwań”! Co to oznacza – że cały czas chcemy się dla Was rozwijać i ulepszać to, co Wam oferujemy – chcemy stawiać przed Wami i samymi sobą coraz to nowsze wyzwania!

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH 2021 – DLA KOGO?

W zależności od klasy w jakiej rywalizujecie stawiamy przed Wami pewne wymagania. Ogólne to posiadanie zarejestrowanego auta z ubezpieczeniem OC + NNW, dla kierowcy prawo jazdy kat. B. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce WYMAGANIA KLAS – oraz w regulaminie imprezy.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Zgłoszenia do rajdu zostaną uruchomione 9 sierpnia 2021 o godzinie 12:00.

Limity klas

TS – 30 MIEJSC
W – 35 MIEJSC
ADV – 25 MIEJSC
EXT – 25 MIEJSC

WPISOWE

TS – 1300 ZŁ
W – 1300 ZŁ
ADV – 1600 ZŁ
EXT – 1600 ZŁ

DANE DO PRZELEWÓW

Dane konta, na które należy dokonać opłaty wpisowej zostaną podane 9 sierpnia o godzinie 12:00 wraz z uruchomieniem list zgłoszeniowych.

O zakwalifikowaniu załogi do rajdu i jej kolejności na liście decyduje zaraz po wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego, który pojawi się na stronie 7 września o godz. 12:00″, ZAKSIĘGOWANIE WPŁATY WPISOWEJ na koncie organizatora. UWAGA: Jeżeli w tym samym dniu zaksięgowane zostaną więcej niż jedna wpłata, to o miejscu na liście decyduje data i godzina zgłoszenia.

Załogi z listy rezerwowej mogą znaleźć się na liście głównej po wpłaceniu wpisowego w miejsce osób z listy głównej, które tej opłaty nie dokonały. Jak najwcześniejsza wpłata wpisowego może zagwarantować miejsce na liście startowej.

CO WCHODZI W SKŁAD OPŁATY WPISOWEJ?

Na wpisowe składa się udział w rajdzie, obsługa cateringowa, impreza integracyjna oraz wybrane atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Uwaga: Aby auto mogło być dopuszczone do startu musi spełniać wymagania techniczne poszczególnej klasy, które będą weryfikowane podczas obowiązkowego badania technicznego w dniu rozpoczęcia rajdu (patrz zakładka WYMAGANIA KLAS).

Obsługa cateringowa oraz wstęp na imprezę integracyjną dotyczy dwóch osób. Dodatkowe osoby mogą zakupić wejściówki na imprezę w biurze rajdu (os. powyżej 18-stu lat 100 zł, os. do lat 18-stu 50 zł, dzieci do lat 4 bezpłatnie).

Wpisowe nie podlega zwrotowi (nie dotyczy osób znajdujących się na liście rezerwowej).

 

*** Osoby posiadające Voucher na BBDW 2021 “W poszukiwaniu nowych wyzwań”proszone są o jak najszybsze wypełnienie formularzu zgłoszeniowego od daty uruchomienia list zgłoszeniowych. Podczas wypełnienia zgłoszenia prosimy o podanie numeru Vouchera we wskazanym do tego miejscu.

NOCLEG

Organizator nie zapewnia noclegu. Zachęcamy do wcześniejszego dokonania rezerwacji noclegów. Polecamy: 

  •  juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/noclegi/
  • agrobaltow.pl,
  • ponad to jest dość sporo dodatkowych obiektów noclegowych które można znaleźć m.in. za pomocą booking.com,
  • pole namiotowe oraz campingowe, które znajduje się w odległości ok. 300 m od Bazy Rajdu – nr kontaktowy 510 263 896.

MIEJSCE I RAJD

Bałtów, to magiczne i magnetyczne miejsce, które przyciąga ludzi z całego kraju a nawet spoza jego granic. JuraPark, Zwierzyniec, Park rozrywki, Stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska, Ośrodek Jazdy konnej, Polska w Miniaturze czy piękne wąwóz lessowy z autentycznymi tropami dinozaurów, to tylko niektóre z naszych atrakcji.Nasz rajd jest atrakcją, którą kierujemy do Was – miłośników motoryzacji, trudów i przygody.

Staramy się aby wszystko co robimy i organizujemy przygotowane było na wysokim poziomie.

Sądzimy, iż udało nam się stworzyć także przyjazny „klimat” dla miłośników offroadu. Dzika i tajemnicza przyroda, dającą możliwość wyznaczenia atrakcyjnych tras konkursowych w połączeniu z „cywilizacją: baza noclegowa, zaplecze gastronomiczne, imprezy towarzyszące i wiele innych udogodnień- słowem wszystko co potrzebne dla ludzi i samochodów- gwarantują udaną imprezę.

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch maja już swoich fanów i sympatyków. Jeśli Ty oraz Twój samochód chcecie przeżyć niepowtarzalną przygodę i czujecie się na siłach sprostać krnąbrnej przyrodzie – zapraszamy.

Symbol naszego rajdu prócz szybkonogiego dinozaura mógłby stanowić żubr – dostojny i potężny zwierz który mieszka w Bałtowskim Zwierzyńcu.