O rajdach

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH FAMILY 2023
„Ku słowiańskim korzeniom” 

CHARAKTER:

Rajd ma za zadanie zapewnić niezwykłą offroad’ową przygodę, z uczciwą rywalizacją i zdrową aktywnością w rodzinnej atmosferze. Na potrzeby wydarzenia przygotowywane zostaną specjalne trasy urozmaicone o zagadki i zadania zręcznościowe. Jeśli chodzi o samą trasę przejazdową, to będzie ona krajobrazową podróżą po okolicznych bezdrożach. Jednym z celów jest zaprezentowanie piękna regionu świętokrzyskiego. Na trasie będą również przygotowane różne odcinki specjalne, podczas których rodzina/ znajomi będą musieli wykazać się współpracą zespołową, swoimi offroad’owymi umiejętnościami oraz dobrą koordynacją. Odcinki specjalne będą przygotowane w taki sposób, by poczuć dreszczyk emocji, nie narażając jednak aut na uszkodzenia. Podczas naszego rajdu nie będzie przegranych, gdyż liczy się przede wszystkim fajna, rodzinna zabawa!

FAMILY – DLA KOGO?

BBDW Family to rajd dla offroadowych rodzin i ich przyjaciół oraz każdego, kto chciałby przeżyć fajną przygodę z wykorzystaniem swojego auta terenowego bez narażania go na szkody. W imprezie może wystartować każdy, kto nie boi się błota oraz kurzu.

JAKIM AUTEM MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ?

Impreza jest skierowana do posiadaczy aut terenowych. Organizator zapewni uczestnikom roadbooki. Nie dopuszczamy ZMOT (pojazdów własnej konstrukcji) oraz pojazdów typu UTV oraz quadów. Każde startujące auto musi posiadać ważny przegląd techniczny, ubezpieczenie OC i NV.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Listy zgłoszeniowe do edycji Family zostaną otwarte  26 maja 2023 r. o godzinie 12:00. Limit aut, które będą mogły wystartować w rajdzie wynosi 50.

WPISOWE

OPŁATA

załoga = liczba osób w aucie:
2 os = 750 zł
3 os = 950 zł
4 os = 1200 zł
5 os = 1400 zł
6 os = 1700 zł
7 os = 1950 zł
* dzieci do lat 3 bezpłatnie
** minimalna wielkość załogi = dwie osoby, w tym jedna osoba z prawem jazdy kat. B
*** maksymalna wielkość załogi = liczba miejsc w aucie

Dane do przelewu:
Po wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego należy dokonać pełnej opłaty na nr konta:
72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7
tytułem: BBDW FAMILY, Imię i Nazwisko

Na opłatę wpisową składają się: udział w dwudniowym rajdzie, podczas którego odbędą się liczne konkursy i zadania, posiłki regeneracyjne w terenie (sobota-niedziela), ognisko integracyjne z animacjami dla dzieci (sobota wieczór), pakiet startowy z pamiątkową koszulką oraz biletem do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego dla każdego z uczestników.

Warunkiem udziału w rajdzie Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family jest uregulowanie pełnej kwoty wpisowego do 7 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Jeśli wpłata nie zostanie dokonana w tym terminie, zgłoszenie zostanie uznane za nieważne.
*** Prosimy o przemyślaną decyzję, gdyż wpisowe nie podlega zwrotowi.

Osoby posiadające Voucher na edycję Family uprzejmie proszone są o jak najszybsze wypełnienie formularzu zgłoszeniowego. Podczas wypełnienia zgłoszenia prosimy o podanie numeru Vouchera we wskazanym do tego miejscu.

Organizator nie zapewnia noclegu. Zachęcamy do wcześniejszego dokonania rezerwacji noclegów. Polecamy:
juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/noclegi/,
agrobaltow.pl/,
– ponad to jest dość sporo dodatkowych obiektów noclegowych, które można znaleźć m.in. za pomocą booking.com

HARMONOGRAM

Pełny harmonogram rajdu zostanie podany na 2 tygodnie przed datą rajdu.