O rajdach

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH FAMILY 2020
„OFFROADOWE ROZPOCZĘCIE WAKACJI”

CHARAKTER:

Rajd ma za zadanie zapewnić niezwykłą offroad’ową przygodę, z uczciwą rywalizacją i zdrową aktywnością w rodzinnej atmosferze. Na potrzeby wydarzenia przygotowywane zostaną specjalne trasy urozmaicone o zagadki i zadania zręcznościowe. Jeśli chodzi o samą trasę przejazdową, to będzie ona krajobrazową podróżą po okolicznych bezdrożach. Jednym z celów jest zaprezentowanie piękna regionu świętokrzyskiego. Na trasie będą również przygotowane różne odcinki specjalne, podczas których rodzina/ znajomi będą musieli wykazać się współpracą zespołową, swoimi offroad’owymi umiejętnościami oraz dobrą koordynacją. Odcinki specjalne będą przygotowane w taki sposób, by poczuć dreszczyk emocji, nie narażając jednak aut na uszkodzenia. Podczas naszego rajdu nie będzie przegranych, gdyż liczy się przede wszystkim fajna, rodzinna zabawa!

FAMILY – DLA KOGO?

BBDW Family to rajd dla offroadowych rodzin i ich przyjaciół oraz każdego, kto chciałby przeżyć fajną przygodę z wykorzystaniem swojego auta terenowego bez narażania go na szkody. W imprezie może wystartować każdy, kto nie boi się błota oraz kurzu.

JAKIM AUTEM MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ?

Impreza jest skierowana do posiadaczy aut terenowych oraz SUV z napędem 4×4 (modyfikacje nie są wymagane). Organizator zapewni dwa rodzaje roadbooków: A – dla suwów (opony szosowe) oraz B – aut które posiadają modyfikacje (opony terenowe). Nie dopuszczamy ZMOT (pojazdów własnej konstrukcji) oraz pojazdów typu UTV oraz quadów. Każde startujące auto musi posiadać ważny przegląd techniczny, ubezpieczenie OC i NV.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Listy zgłoszeniowe do edycji Family zostaną otwarte 3 czerwca o godzinie 12:00 i będą „otwarte” do 17 czerwca. Limit aut, które będą mogły wystartować w rajdzie wynosi 60.

WPISOWE

OPŁATA

załoga = liczba osób w aucie:
2 os = 650 zł
3 os = 850 zł
4 os = 1050 zł
5 os = 1250 zł
6 os = 1500 zł
7 os = 1750 zł
* dzieci do lat 3 bezpłatnie
** minimalna wielkość załogi = dwie osoby, w tym jedna osoba z prawem jazdy kat. B
*** maksymalna wielkość załogi = liczba miejsc w aucie

Dane do przelewu:
Po wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego należy dokonać pełnej opłaty na nr konta:
72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7
tytułem: BBDW FAMILY, Imię i Nazwisko

Na opłatę wpisową składają się: udział w dwudniowym rajdzie podczas którego, odbędą się liczne konkursy i zadania, posiłki regeneracyjne w terenie (sobota-niedziela), ognisko integracyjne z animacjami dla dzieci (sobota wieczór), pakiet startowy z pamiątkową koszulką oraz biletem do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego dla każdego z uczestników.

Warunkiem udziału w rajdzie Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family jest uregulowanie pełnej kwoty wpisowego do 7 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Jeśli wpłata nie zostanie dokonana w tym terminie, zgłoszenie zostanie uznane za nieważne.
*** Prosimy o przemyślaną decyzję, gdyż wpisowe nie podlega zwrotowi.

Osoby posiadające Voucher na edycję Family uprzejmie proszone są o jak najszybsze wypełnienie formularzu zgłoszeniowego. Podczas wypełnienia zgłoszenia prosimy o podanie numeru Vouchera we wskazanym do tego miejscu.

Organizator nie zapewnia noclegu. Zachęcamy do wcześniejszego dokonania rezerwacji noclegów. Polecamy:
juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/noclegi/,
agrobaltow.pl/,
– ponad to jest dość sporo dodatkowych obiektów noclegowych które można znaleźć m.in. za pomocą booking.com

HARMONOGRAM

Pełny harmonogram rajdu zostanie podany na 2 tygodnie przed datą rajdu.

 

RAJD BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH

CHARAKTER:

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH to obecnie jedna z największych i najtrudniejszych imprez offroadowych o charakterystyce przeprawowej prezentująca esencję klasycznego offroadu w Polsce . Zmagania odbywają się na malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. Walory bogato urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi. Baza rajdu mieści się na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego www.juraparkbaltow.pl. Oferujemy 4 klasy: TURYSTYK SPORT / WYCZYN / ADVENTURE / EXTREME (szczegółowe informację z charakterystyką poszczególnych klas znajdują się w zakładce „WYMAGANIA KLAS”. Poziom trudności trasy jest uzależniony od klasy w jakiej startuje załoga. Po całodniowych zmaganiach tradycyjna dla naszej dyscypliny sportowej – wieczorna integracja. Piękne i wymagające tereny, wspaniała atmosfera, rywalizacja między załogami o czołowe miejsca, doping kibiców, niezapomniane wrażenia, atrakcyjnie położona baza rajdu – to wszystko czeka na każdego uczestnika rajdu.

2-4 PAŹDZIERNIKA – BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH „EDYCJA JUBILEUSZOWA” 10 LAT RAJDU!

Rok 2020 w kalendarzu Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch będzie szczególnie wyjątkowy. Powodem tego jest fakt, że dokładnie w tym roku nasz rajd będzie obchodził swoje 10 urodziny. Kawał offroadowego życia już za nami! Informacje szczegółowe dotyczące między innymi specyfiki rajdu, pojawią się już wkrótce.

XVII EDYCJA – DLA KOGO?

W zależności od klasy w jakiej rywalizujecie stawiamy przed Wami pewne wymagania. Ogólne to posiadanie zarejestrowanego auta z ubezpieczeniem OC + NNW, dla kierowcy prawo jazdy kat. B. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce WYMAGANIA KLAS – oraz w regulaminie imprezy.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Zgłoszenia do rajdu zostaną uruchomione 7 września o godzinie 12:00.

WPISOWE

TS – 1300 ZŁ
W – 1300 ZŁ
ADV – 1600 ZŁ
EXT – 1600 ZŁ

O zakwalifikowaniu załogi do rajdu i jej kolejności na liście decyduje zaraz po wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego, który pojawi się na stronie 7 września o godz. 12:00″, ZAKSIĘGOWANIE WPŁATY WPISOWEJ na koncie organizatora. UWAGA: Jeżeli w tym samym dniu zaksięgowane zostaną więcej niż jedna wpłata to o miejscu na liście decyduje data i godzina zagłoszenia.

Załogi z listy rezerwowej mogą znaleźć się na liście głównej po wpłaceniu wpisowego w miejsce osób z listy głównej, które tej opłaty nie dokonały. Jak najwcześniejsza wpłata wpisowego może zagwarantować miejsce na liście startowej.

DANE DO PRZELEWÓW

Nr konta na które należy przelać opłatę wpisową:
72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7
tytułem: RAJD BAŁTÓW, KLASA, Imię i Nazwisko

Na wpisowe składa się udział w rajdzie, obsługa cateringowa, impreza integracyjna oraz wybrane atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Uwaga: Aby auto mogło być dopuszczone do startu musi spełniać wymagania techniczne poszczególnej klasy, które będą weryfikowane podczas obowiązkowego badania technicznego w dniu rozpoczęcia rajdu (patrz zakładka WYMAGANIA KLAS).

Obsługa cateringowa oraz wstęp na imprezę integracyjną dotyczy dwóch osób. Dodatkowe osoby mogą zakupić wejściówki na imprezę w biurze rajdu (os. powyżej 18-stu lat 100 zł, os. do lat 18-stu 50 zł, dzieci do lat 4 bezpłatnie).

Wpisowe nie podlega zwrotowi (nie dotyczy osób znajdujących się na liście rezerwowej).

LIMITY KLAS

TS – 30 MIEJSC
W – 35 MIEJSC
ADV – 25 MIEJSC
EXT – 25 MIEJSC