Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family 2021

W 2021 roku Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family będą „Na tropie offroadowej przygody” i zaplanowane są na weekend 25-27 czerwca.

————————————————————————————————————————

Będzie dużo offroadowej przygody w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Nie zabraknie naturalnie ogromu atrakcji, które dostarczy samo miejsce, w który organizowane jest nasze wydarzenie, czyli JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny.

Głównym celem wydarzenia jest zapewnić offroadową przygodę, z uczciwą rywalizacją i zdrową aktywnością w rodzinnej atmosferze. Na potrzeby wydarzenia przygotowujemy specjalne trasy urozmaicone o zagadki i zadania zręcznościowe. Jeśli chodzi o samą trasę przejazdową, to będzie ona krajobrazową podróżą po okolicznych bezdrożach. Na trasie będą przygotowane różne odcinki specjalne, podczas których rodzina/ znajomi będą musieli wykazać się współpracą zespołową, swoimi offroadowymi umiejętnościami oraz dobrą koordynacją. Odcinki specjalne będą przygotowane w taki sposób, by poczuć dreszczyk emocji, nie narażając jednak aut na uszkodzenia. Podczas naszego rajdu nie będzie przegranych, gdyż liczy się przede wszystkim dobra, rodzinna zabawa!

12 maja o godzinie 12:00 wystartują zapisy do tegorocznej edycji Family. Listy zgłoszeniowe znajdziecie właśnie tego dnia na naszej stronie w zakładce ZGŁOSZENIA.

Po szczegóły dotyczące limitów, wysokości opłaty wpisowej, regulaminu etc. zapraszamy do zakładki RAJDY -> FAMILY.

————————————————————————————————————————

Zachęcamy do udziału w naszej imprezie. Będzie to wyjątkowy weekend, podczas którego w rodzinnej atmosferze będziemy poruszać się bezdrożami Bałtowa i jego okolic. Wydarzenie odbywa się na terenie jednego z największych kompleksów turystycznych w Polsce. Dostarczy to dodatkowo moc atrakcji i wrażeń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektu na JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny