Znamy datę i hasło przyszłorocznej edycji BBDW!

𝟏-𝟑 𝐩𝐚𝐳́𝐝𝐳𝐢𝐞𝐫𝐧𝐢𝐤𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟏 – koniecznie zapiszcie sobie tę datę w swoich offroadowych kalendarzach, bo to właśnie w tych dniach odbędzie się przyszłoroczna edycja rajdu Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch. Tym razem nasi zawodnicy wystartują „𝐖 𝐩𝐨𝐬𝐳𝐮𝐤𝐢𝐰𝐚𝐧𝐢𝐮 𝐧𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐰𝐲𝐳𝐰𝐚𝐧́”!
Co to oznacza – że cały czas chcemy się dla Was rozwijać i ulepszać to, co Wam oferujemy – chcemy stawiać przed Wami i samymi sobą coraz to nowsze wyzwania!

Listy zgłoszeniowe zostaną uruchomione 26 sierpnia 𝟐𝟎𝟐𝟏 𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐢𝐞 𝟏𝟐:𝟎𝟎.
* Tradycyjnie o zakwalifikowaniu załogi do rajdu i jej kolejności na liście zadecyduje zaksięgowanie wpłaty wpisowej na koncie organizatora.

O co będą walczyć uczestnicy edycji „W poszukiwaniu nowych wyzwań”? Tego dowiecie się wkrótce!

 
𝐋𝐢𝐦𝐢𝐭𝐲 𝐤𝐥𝐚𝐬𝐚
TS – 30 MIEJSC
W – 35 MIEJSC
ADV – 25 MIEJSC
EXT – 25 MIEJSC
 
Zachęcamy do śledzenia nas na bieżąco na naszych Social Mediach:
FACEBOOK: @rajdoffroad
INSTAGRAM: @baltowskiebezdroza_offroad
Sponsorem Strategicznym oraz Tytularnym jest DRAGON WINCH.
————————————————————————————————————————-
PRZYPOMINAMY O ZMIANACH W WYMAGANIACH TECHNICZNYCH KLAS TURYSTYK SPORT I WYCZYN, które obowiązują od 2020 roku:
𝐊𝐥𝐚𝐬𝐚 𝐓𝐒
DOWOLNA JEDNOSTKA NAPĘDOWA. Od 2020 r. w klasie Turystyk Sport będziesz mógł modyfikować, zmieniać silnik swojego pojazdu. Zdecydowaliśmy się na tę zmianę ze względu na to, że pod względem technicznym w offroadzie przeprawowym nie moc, a masa pojazdu jest najważniejsza. W klasie TS bez zmian pozostaje kwestia seryjnych mostów i nadwozia. Szczegółowe informacje w zakładce „Wymagania Klas”.
OPONY. Od 2020 r. w klasie Turystyk Sport dopuszczamy wszelkie bieżniki opon terenowych z wyłączeniem opony typu „jodła” (tzw. opona rolnicza). Maksymalny rozmiar opony to 35 cali. Chcemy, aby Wasze pojazdy miały lepszą przyczepność w terenie, a tym samym pokonywanie Odcinków Specjalnych odbywało się sprawniej i bezpieczniej.
𝐊𝐥𝐚𝐬𝐚 𝐖
W klasie wyczyn dopuszczamy przeniesienie chłodnicy za słupek B pojazdu. Bez zmian pozostają pozostałe dotychczasowe ograniczenia, w tym nadwozie zamknięte, niemodyfikowane do słupka B (nie dotyczy modyfikacji zderzaków, progów, nadkoli, dodatkowego oświetlenia i zewnętrznej klatki bezpieczeństwa).