WAŻNE informacje dla kibiców!

Jak co roku dostajemy od Was wiele zapytań o formę uczestnictwa w naszym rajdzie jako Kibic. Tymi najczęściej pojawiającymi się są: gdzie znaleźć punkty widokowe oraz czy konieczne jest wykupienie biletów wstępu na nasz Rajd. Na te i inne pytania odpowiemy Wam w poniższej treści.

Po pierwsze nie prowadzimy sprzedaży biletów dla kibiców na uczestnictwo w Rajdzie. Przyjeżdżacie do nas i poruszacie się po punktach widokowych we własny zakresie. W tym miejscu zwracamy się z ogromną prośbę o mądre wybieranie miejsce do pozostawiania swoich aut. Niech nigdy to nie będą pola uprawne! Szanujmy właność innym.

PUNKTY WIDOKOWE

Ich współrzędne podajemy zawsze na naszej stronie w aktualnościach, tuż przed rozpoczęciem rywalizacji. W piątek rano pojawią się te dla piątku, natomiast w sobotę te dla sobotniego odcinku dziennego. Do każdego z podanych przez nas punktów widokowych możecie bez problemu dojechać autem osobowym. BARDZO WAŻNE! W tym roku zmienia się lokalizacja prologu, który do tej pory odbywał się w Kopalni Sudół. Podczas Edycji Jubileuszowej zostajemy na ternie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego  i podziwiamy zmagania uczestników na stoku nr II Szwajcarii Bałtowskiej, czyli na tym z wyciągiem krzesełkowym. Jeśli tylko pogoda nam na to powoli, to jako kibice tegorocznej Edycji będziecie mieli możliwość BEZPŁATNEGO wjazdu wyciągiem na sam szczyt stoku i podziwianie zmagań uczestników Prologu z wysokości!

HARMONOGRAM

Niektóre z punktów harmonogramu tyczą się tylko zawodników oraz osób zaprosoznych, są nimi: czwartek, odprawy oraz sobotni „wieczorek offroadowca”.

BEZPIECZEŃSTWO

Jako KIBICE jesteście bardzo mile widziani na naszym rajdzie, musicie jednak pamiętać o kilku zasadach uczestnictwa w nim.  Po pierwsze BEZPIECZEŃSTWO. Kibice nie mają prawa przechodzić za taśmy odcinków specjalnych! Prawo do tego mają jedynie organizatorzy rajdu, sędziowie oraz media, które posiadają naszą akredytację. Z uwagi na tegoroczną sytuację związaną z COVID 19 prosimy Was o zachowywanie dystansu między sobą oraz zabranie maseczek ochronnych. Wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu, mimo to prosimy Was o odpowiedzialne podejście do tej sytuacji.

Do zobaczenia!