Kolejna edycja Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch przeszła do historii.

Tradycyjnie już, ciężko nam się ocknąć w poniedziałek po tak intensywnym weekendzie. Jednak mamy dużo energii, by wyrazić swoją wdzięczność i napisać oficjalne podziękowania.

Po pierwsze dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wystartować w XVII edycji Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch. Daliście z siebie wszystko, jesteście wielcy! Tworzenie tego rajdu dla Was to ogromna przyjemność i możliwość realizowanie swojej pasji.

Bez dobrych partnerów organizacja tego rajdu nie byłaby możliwa na takim poziomie. I tu ukłony w pierwszej kolejności dla właściciela marki DRAGON WINCH, który już od kilku edycji jest członkiem „rodziny” bałtowskiego rajdu! Dziękujemy za ogromne wsparcie i zaufanie. Pragniemy również przypomnieć, że to dzięki DRAGON WINCH możemy spełniać marzenia najlepszych polskich offroadowców, zabierając ich w podróż do najcudowniejszych zakątków naszego świata. 2014-2019 Moab, Utah, Usa, a od 2020 Kirgistan, Azja Środkowa.

Dziękujemy marce EMPRO, która dołączyła do naszych partnerów już ponad rok temu. Współpraca z Wami to dla nas ogromny zaszczyt. W naszych odczuciu charakteryzuje Was profesjonalizm i niezawodność.

Toyota Polska dziękujemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. To dla nas ogromne wyróżnienie, że tak rozpoznawalna marka, kojarzona z najwyższą jakością jest partnerem naszego wydarzenia.

Dziękujemy Wikpol 4×4 czyli, naszemu nowemu partnerowi, który dołączył do nas w tym roku. Miło nam, że tak cenione marki w świecie offroadu są zainteresowane współpracą z nami!

Dziękujemy również Dpfclean, Pepsi, JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny.

Podziękowania kierujemy również do Polski Związek Motorowy, który w tym roku został oficjalnie partnerem honorowym naszego rajdu.

Pora na podziękowania dla naszych partnerów Medialnych: Terenwizja
Terenowo.pl – portal 4×4
Dagmara Kowalczyk z TvnTurbo Polska
Jeepologia
Extreme Photography
Off-Road PL Magazyn 4×4
ALLTE44AIN
Foto Zajawka
BxB-Studio

To dzięki Wam rośniemy w siłę, a nasza marka jest rozpoznawalna w środowisku offrodowym w całej Polsce, a nawet poza jej granicami.

Dziękujemy zz-top.pl oraz ATV Polska za to, że od wielu lat zajmujecie się pomiarem czasu na naszym rajdzie i jesteście w tym niezawodni.

RBReader dzięki, że dostarczacie polskim offoradowcom nowych rozwiązań technologicznych.

I na koniec bardzo ważne podziękowania dla wszystkich osób, które pomagały nam w organizacji tego rajdu. Osób tych jest bardzo wiele, ale wiemy, że czytając te podziękowania, będą wiedziały, że piszemy o nich! Kochani z Wami niemożliwe, staje się możliwe. Dziękujemy za pomoc.

Pozdrawiamy,
Gówny Sztab Organizacyjny

Na zdjęciu od lewej:
Filip Lichota – Główny Organizator, komandor rajdu, koordynator wszystkich klas.
Blanka Lichota-Śmigiel – obsługa medialna, biuro rajdu.
Marlena Czernikiewicz – Biuro Rajdo.
Zbigniew Tyczyński – Organizator, koordynator klas TS i W
Damian Lichota – Główny Organizator, komandor rajdu, koordynator wszystkich klas.
Anna Marzec – Biuro Rajdu.
Jacek Blacha znany jako Generał Blacha – Organizator, Osobowość, Twarz Rajdu… osoba niezastąpiona!

Do zobaczenia za rok!