Formularz zgłoszeniowy klasy FAMILY

Zgłoszenia zostały zamknięte

Rozmiary koszulek

Koszulki dziecięce

Koszulki dla dorosłych

Fundatorem nagrody głównej jest:

dragon




Lista startowa klasy FAMILY

Lista aktualizowana jest raz dziennie.

NrNr startowyKierowcaZałogaNazwa teamuAutoWpłata
1100 Grzegorz PawlakWiktoria Pawlak
Miłosz Pawlak
Agnieszka Pawlak
Agnieszka Pawlak
Mitsubishi Pajero
2101 Damian NiziołAgata Nizioł
Helena Nizioł
Nissan Navara
3102 Marcin SieniekMarta Sieniek
Zuzia Sieniek
Ola Sieniek
Jeep Grand Cherokee
4103 JACEK GOŁDANUTA PIETRZAK
Igor Goł
nissan patrol GR
5104 Agnieszka MaluchnikEmil Obara
Anastazja Maluchnik Bronowicka
Milena Moskal
Marcin Nowak
Miśki Dream Team Skoda Kodiaq
6105 Roland PichórDominika Pichór
Paulina Pichór
Land Rover Discovery 2
7106 Marcin DudekWiktor Dudek
Katarzyna Dudek-Orzelska
DUDEKTEAM.PL Hyundai Galloper
8107 Andrzej PałkaWiola Kaszuba-Pałka
Emil Pałka
Niebieski Szerszeń Jeep Grand Cherokee
9108 Łukasz MęcikJoanna Męcik
Wiktor Męcik
Olivier Męcik
Wikpol 4x4 Nissan Patrol
10109 Adam CeboJoanna Krusiec - Cebo
Pawel Cebo
Łukasz Cebo
Dominika Cebo
Magda Cebo
Mitsubishi Pajero
11110 Marcin PostMariola Post
Jan Post
Kosma Post
GoodFellas Nissan Pathfinder
12111 Krzysztof SzymańskiDorota Szymańska
Grześ Szymański
Julka Szymańska
Marudni Suzuki
13112 Bartosz UrbańskiKatarzyna Urbańska
Nina Urbańska
Tymoteusz Urbański
URBAN TEAM Mitsubishi Pajero
14113 Mariusz JajesniakWlodzimierz Muchalski
Sebastian Zagala
Antoś Jajeśniak
Filip Zagala
WPZS Lexus LX450
15114 Michał BembenistaEwelina Dąbrowska
Hanna Bembenista
Adrian Dąbrowski
Mercedes G
16115 Michał PartykaMarcin Dąbrowski
Kasjusz Partyka
Alan Dąbrowski
BORUTA JEEP GRAND CGEROKEE
17116 Marcin piszczekMałgorzata koza
Dominik piszczek
Patrycja wozniak
Ssangyong musso
18117 Szymon PobiegaMonika Pobiega
Paweł Pobiega
Alicja Pobiega
Piotr Pobiega
Toyota LC J200
19118 Robert BułasAgnieszka Bułas
Gabriela Bułas
Magdalena Bułas
Bułaski Suzuki Grand Vitara I
20119 Piotr BorkowskiEdyta Borkowska
Natalia Borkowska
Wiktor Borkowski
PB land rover
21120 Grzegorz LyzwaMarta Lyzwa
Antoni Lyzwa
Zimny suzuki
22121 Marek KulczyckiAnna Kulczycka
Julianna Kulczycka
YMG JEEP
23122 Zbigniew BiniszewskiAnita Biniszewska
Alicja Biniszewska
Gold Arrow Toyota Land Cruise
24123 Dawid WronaDorota Radomska-Wrona
Kuba Wrona
Oliwier Wrona
Natalia Wrona
Wronki Nissan Patrol
25124 Marek SiarekAlicja Wreczycka-Siarek
Jeremi Siarek
SiarekTeam Toyota Land Cruiser Hdj100
26125 Łukasz CiszakMarta Ciszak
Nina Ciszak
Klaudia Ciszak
JEEP GRAND CHEROKEE
27126 Marcin SzewczukIzabela Szewczuk
Filip Szewczuk
Emilia Szewczuk
Wojciech Szewczuk
LOW RANGE TEAM Toyota Land Cruiser
28127 Rafał WłodarczykMonika Włodarczyk
Olivier Włodarczyk
Miłosz Włodarczyk
WŁODAR TEAM Honda CRV
29128 Sławomir MisztalskiMilena Misztalska
Marcel Misztalski
Leśnik Nissan Patrol
30129 Tomasz OsuchZuzanna PotkowiczFUNDACJA SPEŁNIONYCH MARZEŃ Land Rover Discovery 1
31130 Mirosław SzewczukIwona Szewczuk
Oskar Szewczuk
Maja Szewczuk
LOW RANGE TEAM VOLVO
32131 Ryszard KuberskiEmilia Maczanska
Bartek Bill
Ford Ranger
33132 Tomasz WasiakMałgorzata Wasiak
Marysia Wasiak
Jadwiga Wasiak
Marysia LR Land Rover Discovery 2
34133 Marta JackiewiczTomasz Piersa
Franek Piersa
Filip Piersa
Rodzina Piersów Toyota LC 120
35134 Kamil ZmysłowskiNatalia krawczykFUNDACJA SPEŁNIONYCH MARZEŃ Land Rover Discovery 1
36135 Robert EdelwajnMarcin KusińskiFUNDACJA SPEŁNIONYCH MARZEŃ Land Rover Discovery 1
37136 Marek SamsonUrszula Samson
Wiktoria Samson
TOFIK Land Rower Discovery 2
38137 Artur PacułaMarta Pacuła
Kajetan Pacuła
Aleurwał Jeep Cherokee
39138 Cesarz WaldemarJowita Cesarz
Natalia Cesarz
Patryk Cesarz
Cesarze Jeep Wrangler
40139 Sławomir MazurAnna Mazur
Adam Mazur
Bartek Mazur
mitsubishi pajero sport
41140 Daniel LechJustyna Lech
Wiktoria Lech
Marlena Lech
LeszkiTeam Nissan Patrol
42141 Maciej KowalskiMaria Kowalska
Zofia Kowalska
MaZoMa Isuzu Trooper
43142 Tomasz WolpeAgata Wolpe
Mikołaj Wolpe
Opel Monterey
44143 Izabela Cwojdzińska - JankowskaRafał Jankowski
Franek Jankowski
Hanna Jankowska
Nisan Patrol
45144 Radosław AnielskiWioleta Anielska
Julka Anielska
Gabryś Anielski
toyota land cruiser
46145 andrzej szponaragnieszka szponar
kacper szponar
jagoda szponar
agata szponar
low range team nissan patrol
47146 Robert WołodkoAgata Zawlik Jeep Wrangler
48147 Marcin CiepłyJoanna Ciepły
Amelia Ciepły
Alan Ciepły
Ciepli Jeep Wrangler Rubicon
49148 Ireneusz UrbanDominik Urban
Anna Urban
Jeep Grand Cherokee
50149 Adam JarosiewiczMarta Jarosiewicz
Olga Jarosiewicz
Śmigacze SUBARU XV
51150 Paweł ChodorekMichalina Chodorek
Hubert Strużyna
Julia Cieślik
PAJERO Mitsubishi Pajero
52151 Łukasz SzmajdaSławek Trzaskoma
Bartek Szmajda
Maciek Szmajda
Maja Trzaskoma
Pit- Zenella
53152 SEBASTIANMAGDALENA GRELA
ZUZIA
SONIA
KAJA
LOW RANGE TEAM TOYOTA LJ70 SKAKUN
54153 Piotr CiechowskiEwa Ciechowska
Nikodem Ciechowski
Kornel Ciechowski
Misiaczki mail Mitsubishi Pajero Pinin
55154 PyzaMłoda
Antek
Zofia
LOW REANGE TEAM Toyota Land Cruiser
56155 Kamil KowalskiMonika Kowalska
Marta Michałowska
Kowal Extreme Offroad Nissan Patrol
57