o rajdzie

RAJD BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH

Charakter:

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH to obecnie jedna z największych i najtrudniejszych imprez offroadowych o charakterystyce przeprawowej prezentująca esencję klasycznego offroadu w Polsce . Zmagania odbywają się na malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. Walory bogato urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi. Baza rajdu mieści się na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego www.juraparkbaltow.pl. Oferujemy 4 klasy: TURYSTYK SPORT / WYCZYN / ADVENTURE / EXTREME (szczegółowe informację z charakterystyką poszczególnych klas znajdują się w zakładce „WYMAGANIA KLAS”. Poziom trudności trasy jest uzależniony od klasy w jakiej startuje załoga. Po całodniowych zmaganiach tradycyjna dla naszej dyscypliny sportowej – wieczorna integracja. Piękne i wymagające tereny, wspaniała atmosfera, rywalizacja między załogami o czołowe miejsca, doping kibiców, niezapomniane wrażenia, atrakcyjnie położona baza rajdu – to wszystko czeka na każdego uczestnika rajdu.

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch XVII edycja - "Na tropie Szakala"
4-6 października

Wracamy na szlaki wytyczone przez Szakala! A co to Szakal? Zapewne nie wielu z Was wie, że żółte auto z logotypu Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch to „Szakal” ta charakterystyczna terenówka należąca do samego "Generała" Blachy, którą wyznaczał pierwsze trasy bałtowskiego rajdu. Podczas tegorocznej edycji wrócimy do korzeni i niektóre odcinki będą prowadziły starymi szlakami tyczonymi przez samego „Generała”. Jak możecie się domyślić nie będzie łatwo, ale nagroda jest tego warta! Fundatorem nagrody głównej jest nasz partner Dragon Winch. Aby dowiedzieć się więcej o historii Szakala zapraszamy do opisu wydarzenia .

NAGRODA

Nagrodą główną dla zwycięzców wszystkich klas podczas XVII edycji Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch będzie wyprawa do Kirgistanu (Azja Środkowa)!
Po 4 latach wypraw na zachód (Moab, Utah) nadszedł czas by Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch ruszyły na podbój wschodu! Będzie to niesamowita wyprawa do miejsc magicznych i zapierających dech w piersiach. Zwycięzców czeka dzika, pełna przygód i niezapomniana offroadowa podróż do samego serca Azji!
Fundatorem nagrody głównej jest Dragon Winch.

XVII edycja - DLA KOGO?

W zależności od klasy w jakiej rywalizujecie stawiamy przed Wami pewne wymagania. Ogólne to posiadanie zarejestrowanego auta z ubezpieczeniem OC + NNW, dla kierowcy prawo jazdy kat. B. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce WYMAGANIA KLAS - oraz w regulaminie imprezy.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Otwarcie list zgłoszeniowych do XVII edycji BBDW nastąpi 1 lipca 2019 o godz. 12:00.

WPISOWE

TS - 1300 ZŁ
W - 1300 ZŁ
ADV - 1600 ZŁ
EXT - 1600 ZŁ

O zakwalifikowaniu załogi do rajdu i jej kolejności na liście decyduje zaraz po wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego, który pojawi się na stronie 1 lipca o godz. 12:00", ZAKSIĘGOWANIE WPŁATY WPISOWEJ na koncie organizatora. UWAGA: Jeżeli w tym samym dniu zaksięgowane zostaną więcej niż jedna wpłata to o miejscu na liście decyduje data i godzina zagłoszenia.

Załogi z listy rezerwowej mogą znaleźć się na liście głównej po wpłaceniu wpisowego w miejsce osób z listy głównej, które tej opłaty nie dokonały. Jak najwcześniejsza wpłata wpisowego może zagwarantować miejsce na liście startowej.

Dane do przelewów

Nr konta na które należy przelać opłatę wpisową:
72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7 
tytułem: RAJD BAŁTÓW, KLASA, Imię i Nazwisko

Na wpisowe składa się udział w rajdzie, obsługa cateringowa, impreza integracyjna oraz wybrane atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Uwaga: Aby auto mogło być dopuszczone do startu musi spełniać wymagania techniczne poszczególnej klasy, które będą weryfikowane podczas obowiązkowego badania technicznego w dniu rozpoczęcia rajdu (patrz zakładka WYMAGANIA KLAS).

Obsługa cateringowa oraz wstęp na imprezę integracyjną dotyczy dwóch osób. Dodatkowe osoby mogą zakupić wejściówki na imprezę w biurze rajdu (os. powyżej 18-stu lat 100 zł, os. do lat 18-stu 50 zł, dzieci do lat 4 bezpłatnie).

Wpisowe nie podlega zwrotowi (nie dotyczy osób znajdujących się na liście rezerwowej).

Limity klas

TS - 35 MIEJSC
W - 35 MIEJSC
ADV - 20 MIEJSC
EXT - 20 MIEJSC

 

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family

CHARAKTER:

Rajd ma za zadanie zapewnić niezwykłą offroadową przygodę, z uczciwą rywalizacją i zdrową aktywnością w rodzinnej atmosferze. Na potrzeby wydarzenia przygotowywane zostały specjalne roadbooki urozmaicone o zagadki i zadania zręcznościowe. Jeśli chodzi o samą trasę przejazdową, to będzie ona krajobrazową podróżą po okolicznych bezdrożach. Jednym z celów jest zaprezentowanie piękna regionu świętokrzyskiego. Na trasie będą również przygotowane różne odcinki specjalne, podczas których rodzina/ znajomi będą musieli wykazać się współpracą zespołową, swoimi offroaowymi umiejętnościami oraz dobrą koordynacją. Odcinki specjalne będą przygotowane w taki sposób, by poczuć dreszczyk emocji, nie narażając jednak aut na uszkodzenia. Podczas naszego rajdu nie będzie przegranych, gdyż liczy się przede wszystkim fajna, rodzinna zabawa!

FAMILY - dla kogo?

BBDW Family to rajd dla offroadowych rodzin i ich przyjaciół oraz każdego, kto chciałby przeżyć fajną przygodę z wykorzystaniem swojego auta terenowego bez narażania go na szkody.

JAKIE WYMAGANIA?

W rajdzie Family może wystartować każdy kto:
- lubi dobrą zabawę i nie boi się błota oraz kurzu,
- posiada klasyczne auto terenowe lub suv'a (modyfikacja aut nie jest wymagana),
- auto prowadzić może jedynie osoba pełnoletnia, posiadająca wyżej wspomniane auto terenowe zarejestrowane, z ubezpieczeniem OC i NNW oraz prawo jazdy kat. B.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Listy zgłoszeniowe do edycji Family zostaną otwarte 16 kwietnia o godzinie 12:00. Limit pojazdów, które będą mogły wystartować w rajdzie = 40 aut

WPISOWE

Informacje dotyczące wysokości wpisowego na edycję Family 2020 zostaną podane nie później niż 3 tygodnie przed datą otwarcia list zgłoszeniowych.

Dane do przelewu:
Po wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego należy dokonać pełnej opłaty (przykład: 2 osoby dorosłe+ 1 osoba do lat 18 = 800 zł ) na nr konta:
72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7
tytułem: RAJD FAMILY, Imię i Nazwisko

Warunkiem udziału w rajdzie Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family jest uregulowanie pełnej kwoty wpisowego do 7 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
*** Prosimy o przemyślaną decyzję, gdyż wpisowe nie podlega zwrotowi.

Na wpisowe składa się: udział w dwudniowym rajdzie podczas, którego odbędą się liczne konkursy/ zadania, obsługa cateringowa (piątkowe ognisko, posiłki regeneracyjne na trasie, sobotni „rodzinny wieczorek offroadowca”), pamiątkowa koszulka, pakiet kompleksowy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego ważny przez cały okres trwania wydarzenia .

Organizator nie zapewnia noclegu. Zachęcamy do wcześniejszego dokonania rezerwacji noclegów. Polecamy:
- juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/noclegi/,
- agrobaltow.pl/,
- ponad to jest dość sporo dodatkowych obiektów noclegowych które można znaleźć m.in. za pomocą booking.com

HARMONOGRAM

Pełny harmonogram rajdu zostanie podany na 2 tygodnie przed datą rajdu.

 

noclegi

Aktualna lista miejsc noclegowych znajdujących się na terenie bałtowskiego kompleksu oraz w jefgo otoczeniu znajduje się na stronie: JuraPark Bałtów

Koszty noclegów uczestnicy rajdu pokrywają sami.

O bałtowie

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH – ODKRYJ EXTREMALNĄ STRONĘ BAŁTOWA

 

Bałtów, to magiczne i magnetyczne miejsce, które przyciąga ludzi z całego kraju a nawet spoza jego granic. JuraPark, Zwierzyniec, Park rozrywki, Stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska, Ośrodek Jazdy konnej, Polska w Miniaturze czy piękne wąwóz lessowy z autentycznymi tropami dinozaurów, to tylko niektóre z naszych atrakcji.
Nasz rajd jest atrakcją, którą kierujemy do Was – miłośników motoryzacji, trudów i przygody.

   

Staramy się aby wszystko co robimy i organizujemy przygotowane było na wysokim poziomie.

Sądzimy, iż udało nam się stworzyć także przyjazny „klimat” dla miłośników offroadu. Dzika i tajemnicza przyroda, dającą możliwość wyznaczenia atrakcyjnych tras konkursowych w połączeniu z „cywilizacją: baza noclegowa, zaplecze gastronomiczne, imprezy towarzyszące i wiele innych udogodnień- słowem wszystko co potrzebne dla ludzi i samochodów- gwarantują udaną imprezę.

   

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch maja już swoich fanów i sympatyków. Jeśli Ty oraz Twój samochód chcecie przeżyć niepowtarzalną przygodę i czujecie się na siłach sprostać krnąbrnej przyrodzie - zapraszamy.

Symbol naszego rajdu prócz szybkonogiego dinozaura mógłby stanowić żubr - dostojny i potężny zwierz który mieszka w Bałtowskim Zwierzyńcu.

Kup prezent w sklepie BBDWWyprawa do Kirgistanu

Fundatorem nagrody głównej jest:

dragon

Facebook Bałtowskich Bezdroży

Facebook Bałtowskich BezdrożyOficjalny Teledysk BBDW