o rajdzie

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family
31.05-02.06. 2019

CHARAKTER:

Rajd ma za zadanie zapewnić niezwykłą offroadową przygodę, z uczciwą rywalizacją i zdrową aktywnością w rodzinnej atmosferze. Na potrzeby wydarzenia przygotowywane zostały specjalne roadbooki urozmaicone o zagadki i zadania zręcznościowe. Jeśli chodzi o samą trasę przejazdową, to będzie ona krajobrazową podróżą po okolicznych bezdrożach. Jednym z celów jest zaprezentowanie piękna regionu świętokrzyskiego. Na trasie będą również przygotowane różne odcinki specjalne, podczas których rodzina/ znajomi będą musieli wykazać się współpracą zespołową, swoimi offroaowymi umiejętnościami oraz dobrą koordynacją. Odcinki specjalne będą przygotowane w taki sposób, by poczuć dreszczyk emocji, nie narażając jednak aut na uszkodzenia. Podczas naszego rajdu nie będzie przegranych, gdyż liczy się przede wszystkim fajna, rodzinna zabawa!

FAMILY - dla kogo?

BBDW Family to rajd dla offroadowych rodzin i ich przyjaciół oraz każdego, kto chciałby przeżyć fajną przygodę z wykorzystaniem swojego auta terenowego bez narażania go na szkody.

JAKIE WYMAGANIA?

W rajdzie Family może wystartować każdy kto:
- lubi dobrą zabawę i nie boi się błota oraz kurzu,
- posiada klasyczne auto terenowe lub suv'a (modyfikacja aut nie jest wymagana),
- auto prowadzić może jedynie osoba pełnoletnia, posiadająca wyżej wspomniane auto terenowe zarejestrowane, z ubezpieczeniem OC i NNW oraz prawo jazdy kat. B.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Listy zgłoszeniowe do edycji Family zostaną otwarte 16 kwietnia o godzinie 12:00. Limit pojazdów, które będą mogły wystartować w rajdzie = 40 aut

WPISOWE

Osoby dorosłe - 300zł/os..
Dzieci i młodzież do 18 roku życia- 200zł/os..
Dzieci do lat 4 - bezpłatnie.

Dane do przelewu:
Po wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego należy dokonać pełnej opłaty (przykład: 2 osoby dorosłe+ 1 osoba do lat 18 = 800 zł ) na nr konta:
72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7
tytułem: RAJD FAMILY, Imię i Nazwisko

Warunkiem udziału w rajdzie Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family jest uregulowanie pełnej kwoty wpisowego do 7 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
*** Prosimy o przemyślaną decyzję, gdyż wpisowe nie podlega zwrotowi.

Na wpisowe składa się: udział w dwudniowym rajdzie podczas, którego odbędą się liczne konkursy/ zadania, obsługa cateringowa (piątkowe ognisko, posiłki regeneracyjne na trasie, sobotni „rodzinny wieczorek offroadowca”), pamiątkowa koszulka, pakiet kompleksowy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego ważny przez cały okres trwania wydarzenia .

Organizator nie zapewnia noclegu. Zachęcamy do wcześniejszego dokonania rezerwacji noclegów. Polecamy:
- juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/noclegi/,
- agrobaltow.pl/,
- ponad to jest dość sporo dodatkowych obiektów noclegowych które można znaleźć m.in. za pomocą booking.com

HARMONOGRAM

Pełny harmonogram rajdu zostanie podany na 2 tygodnie przed datą rajdu.

 

RAJD BAŁTOWSKIE BEZDROŻA Z DRAGON WINCH

Charakter:

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH to obecnie jedna z największych i najtrudniejszych imprez offroadowych o charakterystyce przeprawowej prezentująca esencję klasycznego offroadu w Polsce . Zmagania odbywają się na malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. Walory bogato urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi. Baza rajdu mieści się na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego www.juraparkbaltow.pl. Oferujemy 4 klasy: TURYSTYK SPORT / WYCZYN / ADVENTURE / EXTREME (szczegółowe informację z charakterystyką poszczególnych klas znajdują się w zakładce „WYMAGANIA KLAS”. Poziom trudności trasy jest uzależniony od klasy w jakiej startuje załoga. Po całodniowych zmaganiach tradycyjna dla naszej dyscypliny sportowej – wieczorna integracja. Piękne i wymagające tereny, wspaniała atmosfera, rywalizacja między załogami o czołowe miejsca, doping kibiców, niezapomniane wrażenia, atrakcyjnie położona baza rajdu – to wszystko czeka na każdego uczestnika rajdu.

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch XVII edycja - "Na tropie Szakala"
4-6 października

Szczegóły dotyczące specyfiki rajdu zdradzimy już wkrótce. Jedno jest pewne - będzie to powrót do korzeni Bałtowskich Bezdroży! Partnerem strategicznym i zarazem tytularnym wydarzenia jest DRAGON WINCH.

XVII edycja - DLA KOGO?

W zależności od klasy w jakiej rywalizujecie stawiamy przed Wami pewne wymagania. Ogólne to posiadanie zarejestrowanego auta z ubezpieczeniem OC + NNW, dla kierowcy prawo jazdy kat. B. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce WYMAGANIA KLAS - oraz w regulaminie imprezy.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Otwarcie list zgłoszeniowych do XVII edycji BBDW nastąpi 1 lipca 2019 o godz. 12:00.

WPISOWE

Informacje dotyczące ceny wpisowego na każdą z nadchodzących edycji są podawane w czasie około 30 dni przed otwarciem list zgłoszeniowych w zakładce Zgłoszenia.

O zakwalifikowaniu załogi do rajdu i jej kolejności na liście decyduje wpłata wpisowego.

Załogi z listy rezerwowej mogą̨ znaleźć się na liście głównej po wpłaceniu wpisowego w miejsce osób z listy głównej, które tej opłaty nie dokonały. Jak najwcześniejsza wpłata wpisowego może zagwarantować miejsce na liście startowej.

Dane do przelewów

Nr konta na które należy przelać opłatę wpisową:
72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7 
tytułem: RAJD BAŁTÓW, KLASA, Imię i Nazwisko

Na wpisowe składa się udział w rajdzie, obsługa cateringowa, impreza integracyjna oraz wybrane atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Uwaga: Aby auto mogło być dopuszczone do startu musi spełniać wymagania techniczne poszczególnej klasy, które będą weryfikowane podczas obowiązkowego badania technicznego w dniu rozpoczęcia rajdu (patrz zakładka WYMAGANIA KLAS).

Obsługa cateringowa oraz wstęp na imprezę integracyjną dotyczy dwóch osób. Dodatkowe osoby mogą zakupić wejściówki na imprezę w biurze rajdu (os. powyżej 18-stu lat 100 zł, os. do lat 18-stu 50 zł, dzieci do lat 4 bezpłatnie).

Wpisowe nie podlega zwrotowi (nie dotyczy osób znajdujących się na liście rezerwowej).

Limity klas

Dane na temat dostępnej ilości miejsc startowych na każdą z nadchodzących edycji w poszczególnych klasach są publikowane w tym samym czasie co informację dotyczące wpisowego w zakładce Zgłoszenia.

 

noclegi

Aktualna lista miejsc noclegowych znajdujących się na terenie bałtowskiego kompleksu oraz w jefgo otoczeniu znajduje się na stronie: JuraPark Bałtów

Koszty noclegów uczestnicy rajdu pokrywają sami.

O bałtowie

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH – ODKRYJ EXTREMALNĄ STRONĘ BAŁTOWA

 

Bałtów, to magiczne i magnetyczne miejsce, które przyciąga ludzi z całego kraju a nawet spoza jego granic. JuraPark, Zwierzyniec, Park rozrywki, Stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska, Ośrodek Jazdy konnej, Polska w Miniaturze czy piękne wąwóz lessowy z autentycznymi tropami dinozaurów, to tylko niektóre z naszych atrakcji.
Nasz rajd jest atrakcją, którą kierujemy do Was – miłośników motoryzacji, trudów i przygody.

   

Staramy się aby wszystko co robimy i organizujemy przygotowane było na wysokim poziomie.

Sądzimy, iż udało nam się stworzyć także przyjazny „klimat” dla miłośników offroadu. Dzika i tajemnicza przyroda, dającą możliwość wyznaczenia atrakcyjnych tras konkursowych w połączeniu z „cywilizacją: baza noclegowa, zaplecze gastronomiczne, imprezy towarzyszące i wiele innych udogodnień- słowem wszystko co potrzebne dla ludzi i samochodów- gwarantują udaną imprezę.

   

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch maja już swoich fanów i sympatyków. Jeśli Ty oraz Twój samochód chcecie przeżyć niepowtarzalną przygodę i czujecie się na siłach sprostać krnąbrnej przyrodzie - zapraszamy.

Symbol naszego rajdu prócz szybkonogiego dinozaura mógłby stanowić żubr - dostojny i potężny zwierz który mieszka w Bałtowskim Zwierzyńcu.

Kup prezent w sklepie BBDWWyprawa do Moab

Fundatorem nagrody głównej jest:

dragon

Facebook Bałtowskich Bezdroży

Facebook Bałtowskich BezdrożyOficjalny Teledysk BBDW