o rajdzie

RAJD BAŁTOWSKIE BEZDROŻA Z DRAGON WINCH

Charakter:

Największa w Polsce offroad’owa impreza o charakterystyce przeprawowej prezentująca esencję klasycznego off-roadu. Zmagania odbywają się na bogatych terenowo, malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. Walory urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi. Baza rajdu mieści się na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego (www.juraparkbaltow.pl). Oferujemy 4 klasy: TURYSTYK / WYCZYN / ADVENTURE / EXTREME (szczegółowe informację w zakładce „WYMAGANIA KLAS” www.baltowskiebezdroza.pl/orajdzie-wymagania.html). Poziom trudności trasy jest dostosowany do klasy w jakiej startuje załoga. Po całodniowych zmaganiach tradycyjna dla naszej dyscypliny sportowej – wieczorna integracja. Piękne tereny, wspaniała atmosfera, rywalizacja między załogami o czołowe miejsca, doping kibiców, niezapomniane wrażenia – to wszystko czeka na każdego uczestnika rajdu BAŁTOWSKIE BEZDROŻA Z DRAGON WINCH.

Dla kogo?

Dla wszystkich miłośników aut terenowych, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności oraz możliwości terenowe auta. Bałtowskie Bezdroża z Dragon Winch stwarzają możliwość rywalizacji na wszystkich poziomach off-roadu.

Jakie wymagania?

W zależności od klasy w jakiej rywalizujecie stawiamy przed Wami pewne wymagania. Ogólne to posiadanie zarejestrowanego auta z ubezpieczeniem OC + NW, dla kierowcy prawa jazdy kat. B. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce „WYMAGANIA KLAS” oraz w regulaminie imprezy.

Otwarcie list zgłoszeniowych do 13 edycji nastąpi w lipcu. O szczegółowym terminie poinformujemy wkrótce.

 

wpisowe

Informacje dotyczące zapisów na nadchodzącą edycję podamy przed otwarciem list zgłoszeniowych.
Wcześniejsza wpłata wpisowego może zagwarantować miejsce na liście startowej.

Limiti klas

Dane na temat dostępnej ilości miejsc startowych zostaną opublikowane przed otwarciem list zgłoszeniowych.

O zakwalifikowaniu załogi do rajdu i jej kolejności na liście decyduje wpłata wpisowego oraz pozytywna wstępna weryfikacja techniczna auta.
Załogi z listy rezerwowej mogą̨ znaleźć się na liście głównej po wpłaceniu wpisowego w miejsce osób z listy głównej, które tej opłaty nie dokonały.
Wpisowe nie podlega zwrotowi (nie dotyczy osób znajdujących się na liście rezerwowej).

Nr konta na które należy przelać opłatę wpisową:
96 1910 1048 2303 9930 4025 0002
Stowarzyszenie DELTA
ul. Sandomierska 4
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tytułem: RAJD BAŁTÓW, KLASA, Imię i Nazwisko

Na wpisowe składa się udział w rajdzie, obsługa cateringowa, impreza integracyjna w stylu “All inclusive” oraz wybrane atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Uwaga: Aby auto mogło być dopuszczone do startu musi przejść obowiązkowe badania kontrolne (patrz zakładka klasy/wymagania).

Obsługa cateringowa oraz wstęp na imprezę integracyjną dotyczy dwóch osób. Dodatkowe osoby mogą zakupić wejściówki na imprezę w biurze rajdu (os. powyżej 18-stu lat 100 zł, os. do lat 18-stu 50 zł, dzieci do lat 4 bezpłatnie).

 

noclegi

Na terenie przyległym do JuraParku znajdują się domki wypoczynkowe. Liczba miejsc noclegowych ograniczona. Oferta noclegowa

Rezerwacja miejsc oraz dodatkowe informacje: tel. 510 263 896

Ceny domków: typ schroniskowy: 50 zł/os/dobe typ rodzinny: 80 zł/os/dobe

Pozostałych uczestników zapraszamy na noclegi do gospodarstw agroturystycznych w pobliżu JuraParku. Koszty noclegów uczestnicy rajdu pokrywają sami.

 

O bałtowie

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA – ODKRYJ EXTREMALNĄ STRONĘ BAŁTOWA

 

Bałtów, to magiczne i magnetyczne miejsce, które przyciąga ludzi z całego kraju a nawet spoza jego granic. JuraPark, Zwierzyniec, Park rozrywki, spływ tratwami, Ośrodek Jazdy konnej, czy piękny wąwóz lessowy z autentycznymi tropami dinozaurów, to tylko niektóre z naszych atrakcji.

Nasz rajd jest atrakcją, którą kierujemy do Was – miłośników motoryzacji, trudów i przygody.

   

Staramy się aby wszystko co robimy i organizujemy przygotowane było na wysokim poziomie.

Sądzimy, iż udało nam się stworzyć także przyjazny „klimat” dla miłośników off roadu. Dzika i tajemnicza przyroda, dającą możliwość wyznaczenia atrakcyjnych tras konkursowych w połączeniu z „cywilizacją: baza noclegowa, zaplecze gastronomiczne, imprezy towarzyszące i wiele innych udogodnień- słowem wszystko co potrzebne dla ludzi i samochodów- gwarantują udaną imprezę.

   

Bałtowskie bezdroża maja już swoich fanów i sympatyków. Jeśli ty oraz twój samochód chcecie przeżyć niepowtarzalną przygodę i czujecie się na siłach sprostać krnąbrnej przyrodzie - zapraszamy.

Symbol naszego rajdu prócz szybkonogiego dinozaura mógłby stanowić żubr - dostojny i potężny zwierz który zamieszka w tym sezonie w Bałtowskim zwierzyńcu.

Fundatorem nagrody głównej jest:

dragon


INTER CARS OFF ROAD
KIA | IM PATECK