o rajdzie

RAJD BAŁTOWSKIE BEZDROŻA Z DRAGON WINCH

Charakter:

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH to największa w Polsce offroad’owa impreza o charakterystyce przeprawowej prezentująca esencję klasycznego offroadu. Zmagania odbywają się na malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. Walory bogato urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi. Baza rajdu mieści się na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego (www.juraparkbaltow.pl). Oferujemy 5 klas: TURYSTYK / TURYSTYK SPORT / WYCZYN / ADVENTURE / EXTREME (szczegółowe informację w zakładce „WYMAGANIA KLAS” www.baltowskiebezdroza.pl/orajdzie-wymagania.html). Poziom trudności trasy jest uzależniony od klasy w jakiej startuje załoga. Po całodniowych zmaganiach tradycyjna dla naszej dyscypliny sportowej – wieczorna integracja. Piękne tereny, wspaniała atmosfera, rywalizacja między załogami o czołowe miejsca, doping kibiców, niezapomniane wrażenia – to wszystko czeka na każdego uczestnika rajdu.

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH FAMILY, czyli mnóstwo przygody i zdrowej aktywności w rodzinnej atmosferze. Na potrzeby wydarzenia przygotowane zostaną specjalne roadbooki urozmaicone w zagadki krajoznawcze i historyczne związane z atrakcjami jakie pojawiają się na trasie przejazdu. Jeśli chodzi o samą trasę to będzie to krajobrazowa podróż ukazująca piękne widoki regionu świętokrzyskiego ukształtowane przez najstarsze góry w Europie. W tym przypadku im liczniejsza załoga (tutaj rodzina) tym większa zabawa i szansa na zaliczenie wszystkich terenowych wyzwań. W tym rajdzie nie ma przegranych, a każdy z uczestników zostaje nagrodzony, a Ci najsprytniejsi dodatkowo wyróżnieni. Do udziału w tym rajdzie zapraszamy posiadaczy klasycznych aut terenowych i suv’ów  - auta nie muszą posiadać modyfikacji aby pokonać bezpiecznie trasę. Gwarantujemy świetną, rodzinną atmosferę i dużo dobrej, aktywnej zabawy.  

Dla kogo?

Bałtowskich Bezdroża Dragon Winch XIII edycja i Maraton to rajdy dla wszystkich miłośników aut terenowych, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności oraz możliwości terenowe auta. Ze względu na różnorodność klas Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch stwarzają możliwość rywalizacji na wszystkich poziomach trudności w off-roadzie.

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family skierowany jest do rodzin, które posiadają klasyczne auta terenowe oraz suvy i lubią spędzać czas wolny w aktywny, niestandardowy sposób.

Jakie wymagania?

W zależności od klasy w jakiej rywalizujecie stawiamy przed Wami pewne wymagania. Ogólne to posiadanie zarejestrowanego auta z ubezpieczeniem OC + NW, dla kierowcy prawo jazdy kat. B. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce WYMAGANIA KLAS - oraz w regulaminie imprezy.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Daty otwarcie list zgłoszeniowych do poszczególnych rajdów:
- 6 lutego 2018 - 13 edycja BBDW godz. 12:00,
- 17 kwietnia 2018 - BBDW Family,
- 3 lipca 2018 - BBDW Maraton.

 

wpisowe

Informacje dotyczące ceny wpisowego na każdą z nadchodzących edycji są podawane w czasie około 30 dni przed otwarciem list zgłoszeniowych w zakładce Zgłoszenia.

Jak najwcześniejsza wpłata wpisowego może zagwarantować miejsce na liście startowej.

Limiti klas

Dane na temat dostępnej ilości miejsc startowych na każdą z nadchodzących edycji w poszczególnych klasach są publikowane w tym samym czasie co informację dotyczące wpisowego w zakładce Zgłoszenia.

O zakwalifikowaniu załogi do rajdu i jej kolejności na liście decyduje wpłata wpisowego.
Załogi z listy rezerwowej mogą̨ znaleźć się na liście głównej po wpłaceniu wpisowego w miejsce osób z listy głównej, które tej opłaty nie dokonały.
Wpisowe nie podlega zwrotowi (nie dotyczy osób znajdujących się na liście rezerwowej).

Nr konta na które należy przelać opłatę wpisową:
72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7
tytułem: RAJD BAŁTÓW, KLASA, Imię i Nazwisko

Na wpisowe składa się udział w rajdzie, obsługa cateringowa, impreza integracyjna w stylu “All inclusive” oraz wybrane atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Uwaga: Aby auto mogło być dopuszczone do startu musi spełniać wymagania techniczne poszczególnej klasy, które będą weryfikowane podczas obowiązkowego badania technicznego w dniu rozpoczęcia rajdu (patrz zakładka klasy/wymagania).

Obsługa cateringowa oraz wstęp na imprezę integracyjną dotyczy dwóch osób. Dodatkowe osoby mogą zakupić wejściówki na imprezę w biurze rajdu (os. powyżej 18-stu lat 100 zł, os. do lat 18-stu 50 zł, dzieci do lat 4 bezpłatnie).

 

noclegi

Na terenie przyległym do JuraParku znajdują się domki wypoczynkowe. Liczba miejsc noclegowych ograniczona. Oferta noclegowa

Rezerwacja miejsc oraz dodatkowe informacje: tel. 510 263 896

Ceny domków: typ schroniskowy: 50 zł/os/dobe typ rodzinny: 80 zł/os/dobe

Pozostałych uczestników zapraszamy na noclegi do gospodarstw agroturystycznych w pobliżu JuraParku. Koszty noclegów uczestnicy rajdu pokrywają sami.

 

O bałtowie

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA – ODKRYJ EXTREMALNĄ STRONĘ BAŁTOWA

 

Bałtów, to magiczne i magnetyczne miejsce, które przyciąga ludzi z całego kraju a nawet spoza jego granic. JuraPark, Zwierzyniec, Park rozrywki, spływ tratwami, Ośrodek Jazdy konnej, czy piękny wąwóz lessowy z autentycznymi tropami dinozaurów, to tylko niektóre z naszych atrakcji.

Nasz rajd jest atrakcją, którą kierujemy do Was – miłośników motoryzacji, trudów i przygody.

   

Staramy się aby wszystko co robimy i organizujemy przygotowane było na wysokim poziomie.

Sądzimy, iż udało nam się stworzyć także przyjazny „klimat” dla miłośników off roadu. Dzika i tajemnicza przyroda, dającą możliwość wyznaczenia atrakcyjnych tras konkursowych w połączeniu z „cywilizacją: baza noclegowa, zaplecze gastronomiczne, imprezy towarzyszące i wiele innych udogodnień- słowem wszystko co potrzebne dla ludzi i samochodów- gwarantują udaną imprezę.

   

Bałtowskie bezdroża maja już swoich fanów i sympatyków. Jeśli ty oraz twój samochód chcecie przeżyć niepowtarzalną przygodę i czujecie się na siłach sprostać krnąbrnej przyrodzie - zapraszamy.

Symbol naszego rajdu prócz szybkonogiego dinozaura mógłby stanowić żubr - dostojny i potężny zwierz który zamieszka w tym sezonie w Bałtowskim zwierzyńcu.

Fundatorem nagrody głównej jest:

dragon