o rajdzie

RAJD BAŁTOWSKIE BEZDROŻA Z DRAGON WINCH

Charakter:

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH to obecnie jedna z największych i najtrudniejszych w Polsce imprez offroadowych o charakterystyce przeprawowej prezentująca esencję klasycznego offroadu. Zmagania odbywają się na malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. Walory bogato urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi. Baza rajdu mieści się na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego (www.juraparkbaltow.pl). Oferujemy 4 klasy: TURYSTYK SPORT / WYCZYN / ADVENTURE / EXTREME (szczegółowe informację z charakterystyką poszczególnych klas znajdują się w zakładce „WYMAGANIA KLAS”. Poziom trudności trasy jest uzależniony od klasy w jakiej startuje załoga. Po całodniowych zmaganiach tradycyjna dla naszej dyscypliny sportowej – wieczorna integracja. Piękne i wymagające tereny, wspaniała atmosfera, rywalizacja między załogami o czołowe miejsca, doping kibiców, niezapomniane wrażenia, atrakcyjnie położona baza rajdu – to wszystko czeka na każdego uczestnika rajdu.

Maraton
4-7 październik 2018

Przeprawowa uczta dla spragnionych offroadowych emocji! Już jesienią 2018 roku wielka sportowa rywalizacja zwieńczona wyjątkowo wartościową nagrodą. Rywalizacja rozpocznie się od czwartku, tak aby do niedzieli wyłonić najwytrwalsze załogi przeprawowego offroadu w Polsce! Zawodnicy będą musieli zmierzyć się z kilkoma etapami. Począwszy od czwartkowego prologu i etapu nocnego poprzez piątkowy i sobotni etap dzienny. Po tej szczególnej edycji każdy kto ukończy rajd na długo zapomni o słowie niedosyt. Najlepsi z danych klas w nagrodę polecą do MOAB w stanie UTAH (USA).

Maraton - dla kogo?

Bałtowskich Bezdroża Dragon Winch Maraton to rajd dla miłośników aut terenowych, którzy posiadają już doświadczenie w rajdach przeprawowych i dokonują modyfikacji technicznych swoich pojazdów. Ze względu na różnorodność klas Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch stwarzają możliwość rywalizacji dla posiadaczy aut o różnym stopniu modyfikacji (patrz WYMAGANIA KLAS).

Jakie wymagania?

W zależności od klasy w jakiej rywalizujecie stawiamy przed Wami pewne wymagania. Ogólne to posiadanie zarejestrowanego auta z ubezpieczeniem OC + NNW, dla kierowcy prawo jazdy kat. B. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce WYMAGANIA KLAS - oraz w regulaminie imprezy.

ZGŁOSZENIE DO RAJDU

Otwarcie list zgłoszeniowych do BBDW Maraton nastąpi 1 sierpnia 2018 o godz. 12:00. Pierwszeństwo w zapisie na listy startowe będą miały załogi, które wystartowały w 13 edycji rajdu, która odbyła się 16-18 marca 2018 r. Dla tych uczestników na kilka dni przed oficjalnym terminem zostanie udostępniona opcja pre-rejestracji (o szczegółach poinformujemy mailowo).

 

wpisowe

Informacje dotyczące ceny wpisowego na każdą z nadchodzących edycji są podawane w czasie około 30 dni przed otwarciem list zgłoszeniowych w zakładce Zgłoszenia.

O zakwalifikowaniu załogi do rajdu i jej kolejności na liście decyduje wpłata wpisowego.

Załogi z listy rezerwowej mogą̨ znaleźć się na liście głównej po wpłaceniu wpisowego w miejsce osób z listy głównej, które tej opłaty nie dokonały. Jak najwcześniejsza wpłata wpisowego może zagwarantować miejsce na liście startowej.

WYSOKOŚĆ OPŁAT:

TURYSTYK SPORT – 1300 zł
WYCZYN – 1300 zł
ADVENTURE – 1600 zł
EXTREME – 1600 zł

Nr konta na które należy przelać opłatę wpisową:
72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7 
tytułem: RAJD BAŁTÓW, KLASA, Imię i Nazwisko

Na wpisowe składa się udział w rajdzie, obsługa cateringowa, impreza integracyjna oraz wybrane atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Uwaga: Aby auto mogło być dopuszczone do startu musi spełniać wymagania techniczne poszczególnej klasy, które będą weryfikowane podczas obowiązkowego badania technicznego w dniu rozpoczęcia rajdu (patrz zakładka WYMAGANIA KLAS).

Obsługa cateringowa oraz wstęp na imprezę integracyjną dotyczy dwóch osób. Dodatkowe osoby mogą zakupić wejściówki na imprezę w biurze rajdu (os. powyżej 18-stu lat 100 zł, os. do lat 18-stu 50 zł, dzieci do lat 4 bezpłatnie).

Wpisowe nie podlega zwrotowi (nie dotyczy osób znajdujących się na liście rezerwowej).

Limity klas

Dane na temat dostępnej ilości miejsc startowych na każdą z nadchodzących edycji w poszczególnych klasach są publikowane w tym samym czasie co informację dotyczące wpisowego w zakładce Zgłoszenia.

WIELKOŚĆ LIMITÓW NA MARATON:

TURYSTYK SPORT – 40 załóg
WYCZYN – 40 załóg
ADVENTURE – 25 załóg
EXTREME – 25 załóg

 

noclegi

Aktualna lista miejsc noclegowych znajdujących się na terenie bałtowskiego kompleksu oraz w jefgo otoczeniu znajduje się na stronie: JuraPark Bałtów

Koszty noclegów uczestnicy rajdu pokrywają sami.

O bałtowie

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH – ODKRYJ EXTREMALNĄ STRONĘ BAŁTOWA

 

Bałtów, to magiczne i magnetyczne miejsce, które przyciąga ludzi z całego kraju a nawet spoza jego granic. JuraPark, Zwierzyniec, Park rozrywki, Stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska, Ośrodek Jazdy konnej, Polska w Miniaturze czy piękne wąwóz lessowy z autentycznymi tropami dinozaurów, to tylko niektóre z naszych atrakcji.
Nasz rajd jest atrakcją, którą kierujemy do Was – miłośników motoryzacji, trudów i przygody.

   

Staramy się aby wszystko co robimy i organizujemy przygotowane było na wysokim poziomie.

Sądzimy, iż udało nam się stworzyć także przyjazny „klimat” dla miłośników offroadu. Dzika i tajemnicza przyroda, dającą możliwość wyznaczenia atrakcyjnych tras konkursowych w połączeniu z „cywilizacją: baza noclegowa, zaplecze gastronomiczne, imprezy towarzyszące i wiele innych udogodnień- słowem wszystko co potrzebne dla ludzi i samochodów- gwarantują udaną imprezę.

   

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch maja już swoich fanów i sympatyków. Jeśli Ty oraz Twój samochód chcecie przeżyć niepowtarzalną przygodę i czujecie się na siłach sprostać krnąbrnej przyrodzie - zapraszamy.

Symbol naszego rajdu prócz szybkonogiego dinozaura mógłby stanowić żubr - dostojny i potężny zwierz który mieszka w Bałtowskim Zwierzyńcu.

Kup prezent w sklepie BBDWWyprawa do Moab

Fundatorem nagrody głównej jest:

dragonOficjalna wideo relacja BBDW 2018

Oficjalny Teledysk BBDW