OffRoad Show Poland

W zeszły weekend tj. 7-8 listopada w Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie, przy ulicy Marsa odbyły się targi OffRoad Show Poland. Słysząc wiele pozytywnych opinii na temat tej imprezy nasz team zdecydował się wziąć w niej czynny udział, wystawiając się ze swoimi pojazdami. Trzeba przyznać, że to była bardzo dobra decyzja gdyż nasze stoisko cieszyło się naprawdę dużym zainteresowaniem w efekcie czego poznaliśmy bardzo dużo nowych, ciekawych osób z tego świata.

                 

Targi rozpoczęły się w sobotę o godnie 10. Poprzedniego dnia część naszego teamu była już na miejscu by dokładnie przygotować stoisko Bałtowskich Bezdroży. Zebraliśmy ze sobą dwa pojazdy „naszą dumę”, auto które pomaga Wam na naszym rajdzie w awaryjnych sytuacjach – dobrze znaną zmotę BMW oraz nasz nowy nabytek, skonstruowany przez naszych pasjonatów z teamu Nissan Patrol. Celem wzięcia udziału w targach była chęć spotkania się z miłośnikami pojazdów 4x4 oraz fanami jazdy w terenie by zaprezentować im nasze plany na przyszłość dotyczące kolejnych edycji Bałtowskich Bezdroży z Dragon Wincz. Chcieliśmy również bezpośrednio wysłuchać uwag, rad od innych organizatorów rajdów a przede wszystkim od załóg, które systematycznie biorą udział w zawodach offroadowych by cały czas ulepszać nasz rajd.

                 

Jeśli chodzi o same targi to trwały one przez dwa dni a na odwiedzających czekały liczne atrakcje. Pasjonaci terenowych i nie tylko takich aut mieli możliwość oglądać auta z segmentu 4x4, utytułowane zmoty, campery wyprawowe czy quady. Na miłośników rajdów szybkościowych czekały terenówki znanych rajdowców. Na targach można było również porozmawiać z uczestnikami Dakru i mistrzami Polski. Uczestnicy mieli również możliwość zapoznać się z ofertami sklepów specjalistycznych, dystrybutorów części i akcesoriów, z firmami organizującymi szkolenia i wyprawy terenowe itp. Naprawdę działo się!

                 

Jeśli chodzi o nasze zdanie na temat targów to z całym przekonaniem stwierdzamy, że były bardzo dobrze przygotowane i już dzisiaj wiemy, że w przyszłym roku również będziemy chcieli wziąć w nich udział. To było bardzo fajne doświadczenie dla nas. Dziękujemy za liczne zainteresowanie oraz gratujemy organizatorowi, którego mieliśmy przyjemność poznać osobiście.

Do zobaczenia za rok !

                             Nagroda główna

Nagroda główna

Fundatorem nagrody głównej jest:

dragon

Facebook Bałtowskich Bezdroży