Klasyfikacja historyczna

Klasa TURYSTYCZNA SPORT:
1. Dawid Machalski / Piotr Borys
2. Marcin Gajda / Marcin Gwarda
3. Jacek Tomczak / Bartosz Tomczak
Klasa WYCZYN:
1. Adam Ciota / Szymon Czerski
2. Rafał Osmolski / Marta Osmolska
3. Adam Mieszalski / Marcin Lemańczyk
Klasa ADVENTURE:
1. Marcin Wieczorek / Krystian Kotwica
2. Marcin Włodarczyk / Krzysztof Siudak
3. Jacek Chomiak / Tomasz Grabowski
Klasa EXTREME:
1. Marcin Małolepszy / Łukasz Kożuchowski
2. Marcin Szewczuk / Mirosław Szewczuk
3. Adam Andrzejewski / Rafał Dunajski

Klasa TURYSTYCZNA SPORT:
1. Jacek Tomczak / Bartosz Tomczak
2. Dariusz Jóźwik / Piotr Michalski
3. Tomasz Poneta / Mariusz Polak
Klasa WYCZYN:
1. Adam Ciota / Szymon Czerski
2. Tomasz Bogocki / Paweł Suchocki
3. Piotr Plackowski / Kuba Plackowski
Klasa ADVENTURE:
1. Jacek Szczęch / Tadeusz Michalec
2. Rafał Morawski / Sebastian Woźniak
3. Marcin Wieczorek / Krystian Kotwica
Klasa EXTREME
1. Jacek Musz /Maciek Musz / Krzysztof Szalacha
2. Marcin Małolepszy / Łukasz Kożuchowski
3. Marcin Szewczuk / Mirosław Szewczuk

Klasa TURYSTYCZNA:
1. Paweł Mrówczyński / Marcin Dyrkacz
2. Krzysztof Skorupski / Łukasz Skorupski
3. Grzegorz Pietrucha / Dominika Sroczynska
Klasa TURYSTYCZNA SPORT:
1. Jacek Płusa / Kacper Płusa
2. Jacek Tomczak / Bartosz Tomczak
3. Tomasz Garbarczyk / Karol Zaborski
Klasa WYCZYN:
1. Mateusz Zych / Dominik Buczko
2. Jarosław Czachara / Paweł Łozowski
3. Adam Ciota /Szymon Czerski
Klasa ADVENTURE:
1. Jacek Szczęch / Tadeusz Michalec
2. Michał Szczurtek / Sebastian Klonowski
3. Marcin Włodarczyk / Szymon Zając
Klasa EXTREME:
1. Marcin Małolepszy / Łukasz Kożuchowski
2. Jacek Musz / Maciek Musz
3. Marcin Szewczuk / Mirosław Szewczuk

Klasa TURYSTYCZNA:
1. Marcin Wawrzyniak / Bartosz Urbański
2. Marcin Szczęch / Piotr Szczęch
3. Michał Uliński / Maciej Zajączkowski
Klasa WYCZYN:
1. Kamil Konefał / Paweł Assman
2. Irek Iro Kuras / Maciek Mechu Meszek
3. Piotr Jankowski / Marcin Jankowski
Klasa ADVENTURE:
1. Michał Wojciechowski / Krzysztof Pawlak
2. Andrzej Ciaciek / Arkadiusz Mickiewicz
3. Krzysztof Piętka / Mariusz Piętka
Klasa EXTREME:
1. Marcin Małolepszy/Łukasz Kożuchowski
2. Ignacy Lenkiewicz/Przemysław Biegański
3. Karol Lenkiewicz/Mariusz Terpiłowski

Klasa TURYSTYCZNA:
1. Olaf Chłopek / Piotr Jastrzębski
2. Paweł Chodorek / Tomasz Schlosser
3. Dominik Kurzępa / Paweł Kaczorowski
Klasa WYCZYN:
1. Kamil Konefał / Paweł Assman
2. Piotr Jankowski / Marcin Jankowski
3. Marcin Pacułt / Marcin Hajdas
Klasa ADVENTURE:
1. Mariusz Piętka / Krzysztof Piętka
2. Roman Junka / Rafał Solich
3. Jacek Szczęch / Tadeusz Michalec
Klasa EXTREME:
1. Marcin Szewczuk / Mirosław Szewczuk
2. Mariusz Niemiec / Tomasz Janik
3. Sławomir Jabłoński / Mariusz Mielnicki

Klasa TURYSTYCZNA:
1. Grzegorz Pożoga / Joanna Telesz
2. Tomasz Szloser / Norbert Kamoda
3. Daniel Kot / Piotr Dubiel
Klasa TURYSTYCZNO- WYCZYNOWA:
1. Łukasz Werner / Marcin Werner
2. Arkadiusz Orzeł / Grzegorz Maciejewski
3. Dominik Skowron / Sebastan Jaje
Klasa ADVENTURE:
1. Krzysztof Piętka / Mariusz Piętka
2. Jacek Szczęch / Tadeusz Michalec
3. Tomasz Kowalczuk / Marcin Juś
Klasa EXTREME:
1. Marcin Małolepszy / Łukasz Kożuchowski
2. Sławek Kowalski / Kamil Kowalski
3. Mariusz Niemiec / Karol Obrał

Klasa TURYSTYCZNA:
1. Olaf Chłopek / Karol Soboń
2. Tomasz Szloser / Norbert Kamoda
3. Marcin Jaśkaczek / Waldemar Niezabitowski
Klasa TURYSTYCZNO- WYCZYNOWA:
1. Piotr Plackowski / Piotr Plackowski
2. Piotr Jankowski / Marcin Jankowski
3. Grzegorz Perchacz / Grzegorz Łagodzic
Klasa ADVENTURE:
1. Fryderyk Głowacki / Łukasz Mucha
2. Mariusz Iłowiecki / Mateusz Iłowiecki
3. Maciej Fras / Karol Jakubowski
Klasa EXTREME:
1. Artur Owczarek / Roman Popławski
2. Gerard Stachal / Michał Stachal
3. Patryk Poręba / Mariusz Borowski

Klasa TURYSTYCZNA:
1. Olaf Chłopek / Monika Chłopek
2. Łukasz Kowalski / Mirosław Tymiński
3. Stanisław Kajdy / Hubert Dzianok
Klasa TURYSTYCZNO- WYCZYNOWA:
1. Ireneusz Kuras / Maciej Meszej
2. Grzegorz Zachara / Aleksandra Zachara
3. Krzysztof Karwowski / Tomasz Stępień
Klasa ADVENTURE:
1. Mariusz Piętka / Krzysztof Piętka
2. Fryderyk Głowacki / Łukasz Mucha
3. Tomasz Stokłosa / Karol Trzebny
Klasa EXTREME:
1. Artur Owczarek / Roman Popławski
2. Mariusz Niemiec / Karol Obrał
3. Marcin Małolepszy / Łukasz Kożuchowski

Klasa TURYSTYCZNA:
1. Marcin Kołodziejczak / Jakub Kozakowski
2. Olaf Chłopek / Monika Chłopek
3. Karol Soboń / Magdalena Soboń
Klasa TURYSTYCZNO- WYCZYNOWA:
1. Arkadiusz Orzeł / Paweł Domagała
2. Paweł Gawryszczak / Norbert Gawryszczak
3. Łukasz Śpiewak / Gabriel Lenarcik
Klasa ADVENTURE:
1. Mariusz Iłowiecki / Mateusz Iłowiecki
2. Dariusz Jaskuła / Tomasz Basaj
3. Tomasz Parol / Sylwester Barczyk
Klasa EXTREME:
1. Zbigniew Popielarczyk / Daniel Potocki
2. Marcin Szewczuk / Mirosław Szewczuk
3. Marcin Małolepszy / Adrian Rokosa

Klasa FAMILY:
1. Grzegorz Kolano / Dorota Kolano
2. Marek Pawłowski / Wanda Pawłowska
3. Jacek Karpiński / Wiktor Karpiński / Maja Karpińska
Klasa DUO:
1. Zenon Sobieszkoda / Piotr Lasek
2. Izabela Chrabąszcz / Zbigniew Szczerbowski
3. Piotr Kudlarczyk / Michał Szklarski

KLASA QUAD:
1. Michał Wilk
2. Mariusz Wilk
3. Robert Jendra
Klasa TURYSTYCZNA:
1. Łukasz Werner / Marcin Werner
2. Łukasz Kowalski / Paweł Szymczyk
3. Jarosław Malesza / Kamil Syta
Klasa TURYSTYCZNO- WYCZYNOWA:
1. Michał Kantor / Paweł Grzyb
2. Paweł Gawryszczak / Norbert Gawryszczak
3. Marcin Kołodziejczak / Łukasz Kasprzak
Klasa ADVENTURE:
1. Jacek Szczęch / Tadeusz Michalec
2. Mirosław Trawiński / Miron Tracz
3. Krzysztof Piętka / Mariusz Piętka
Klasa EXTREME:
1. Marcin Szewczuk / Mirosław Szewczuk
2. Marcin Małolepszy / Łukasz Kożuchowski
3. Sławomir Kiersztyn / Paweł Markiewicz

Klasa TURYSTYCZNA:
1. Piotr Wygnańczuk / Marcin Mitrus
2. Łukasz Werner / Marcin Werner
3. Jacek Remiszewski / Magdalena Remiszewska
Klasa TURYSTYCZNO- WYCZYNOWA:
1. Tomasz Borkowski / Rafał Misiurek
2. Paweł Gawryszczak / Norbert Gawryszczak
3. Norbert Świerczyński / Bernard Świerszczyński
Klasa ADVENTURE:
1. Tomasz Stokłosa / Karol Trzebny
2. Jacek Szczęch / Tadeusz Michalec
3. Bogumił Zięba / Agnieszka Kowa
Klasa EXTREME:
1. Sławomir Jabłoński / Mariusz Mielnicki
2. Mariusz Niemiec / Marcin Szadkowski
3. Kamil Konefał / Paweł Assman

Klasa TURYSTYCZNA:
1. Włodzimierz Muchalski / Mariusz Jajeśniak
2. Łukasz Werner / Marcin Werner
3. Maciej Miller / Kamila Miller
Klasa TURYSTYCZNO- WYCZYNOWA:
1. Tomasz Sztorc / Jacek Syta
2. Marian Syta / Jakub Syta
3. Sebastian Szlachetka / Adam Grzywa
Klasa EXTREME:
1. Kamil Konefał / Tomasz Budaj
2. Jacek Soboń / Przemysław Markowski
3. Tomasz Zygarlicki / Zbigniew Helowicz

II EDYCJA, 21-23.01.2011

KLASA TURYSTYCZNA
1. Paweł Turek / Artur Kozieł
2. Marcin Czaja / Joanna Gołębiowska
3. Paweł Sarnecki / Sylwester Przemyski
KLASA QUAD SPORT
1. Paweł Soboń
2. Krzysztof Kutera
3. Grzegorz Rożnowski
KLASA EXTREME
1. Kamil Konefał, Tomasz Budaj
2. Sławomir Kiersztyn, Paweł Markiewicz
3. Tomasz Zygarlicki, Zbigniew Helowicz

I EDYCJA - 15-17.10.2010

KLASA TURYSTYCZNA:
1. Marcin Mitrus / Piotr Wygadańczyk
2. Jarosław Malesza / Marcin Książek
3. Bartłomiej Urban / Maciej Krupa
KLASA EXTREME:
1. Kamil Konefał, Tomasz Budaj
2. Marcin Czaja, Joanna Gołębiowska
3. Mariusz Dudek, Grzegorz Dudek