Klasyfikacja historyczna


jesien2010

I Edycja - 15-17.10.2010

Klasa EXTREME:

1.Kamil Konefał, Tomasz Budaj
2.Marcin Czaja, Joanna Gołębiowska
3.Mariusz Dudek, Grzegorz Dudek

Klasa TURYSTYCZNA:

1. Marcin Mitrus, Piotr Wygadańczyk
2. Jarosław Malesza, Marcin Książek
3. Bartłomiej Urban, Maciej Krupa



II edycja Bałtowskich Bezdroży - zima 2011

II edycja, 21-23.01.2011

Klasa EXTREME:

1. Kamil Konefał, Tomasz Budaj
2. Sławomir Kiersztyn, Paweł Markiewicz
3. Tomasz Zygarlicki, Zbigniew Helowicz

Klasa Quad Sport

1. Paweł Soboń
2. Krzysztof Kutera
3. Grzegorz Rożnowski

Klasa TURYSTYCZNA:

1. Paweł Turek, Artur Kozieł
2. Marcin Czaja, Joanna Gołębiowska
3. Paweł Sarnecki, Sylwester Przemyski



III edycja Bałtowskich Bezdroży - lato 2011

III edycja, 1-3.07.2011

Klasa EXTREME:

1. Kamil Konefał, Tomasz Budaj
2. Jacek Soboń, Przemysław Markowski
3. Tomasz Zygarlicki, Zbigniew Helowicz

Klasa TURYSTYCZNA:

1. Włodzimierz Muchalski, Mariusz Jajeśniak
2. Łukasz Werner, Marcin Werner
3. Maciej Miller, Kamila Miller

Klasa Turystyczno-wyczynowa:

1. Tomasz Sztorc, Jacek Syta
2. Marian Syta, Jakub Syta
3. Sebastian Szlachetka, Adam Grzywa



IV edycja Bałtowskich Bezdroży - jesień 2011

IV edycja, 28-30.10.2011

Klasa EXTREME:

1. Sławomir Jabłoński, Mariusz Mielnicki
2. Mariusz Niemiec, Marcin Szadkowski
3. Kamil Konefał, Paweł Assman

Klasa ADVENTURE:

1. Tomasz Stokłosa, Karol Trzebny
2. Jacek Szczęch, Tadeusz Michalec
3. Bogumił Zięba, Agnieszka Kowal

Klasa TURYSTYCZNA:

1. Piotr Wygnańczuk, Marcin Mitrus
2. Łukasz Werner, Marcin Werner
3. Jacek Remiszewski,
Magdalena Remiszewska

Klasa Turystyczno-wyczynowa:

1. Tomasz Borkowski, Rafał Misiurek
2. Paweł Gawryszczak, Norbert Gawryszczak
3. Norbert Świerczyński,
Bernard Świerszczyński



V edycja Bałtowskich Bezdroży - wiosna 2012

V edycja, 13-15.04.2012

Klasa EXTREME:

1. Marcin Szewczuk, Mirosław Szewczuk
2. Marcin Małolepszy, Łukasz Kożuchowski
3. Sławomir Kiersztyn, Paweł Markiewicz

Klasa ADVENTURE:

1. Jacek Szczęch, Tadeusz Michalec
2. Mirosław Trawiński, Miron Tracz
3. Krzysztof Piętka, Mariusz Piętka

Klasa TURYSTYCZNA:

1. Łukasz Werner, Marcin Werner
2. Łukasz Kowalski, Paweł Szymczyk
3. Jarosław Malesza, Kamil Syta

Klasa Turystyczno-wyczynowa:

1. Michał Kantor, Paweł Grzyb
2. Paweł Gawryszczak, Norbert Gawryszczak
3. Marcin Kołodziejczak, Łukasz Kasprzak

KLASA QUAD:

1. Michał Wilk
2. Mariusz Wilk – załoga
3. Robert Jendra



VI edycja Bałtowskich Bezdroży - lato 2012

VI edycja, 30.06-1.07.2012 (FAMILY)

Klasa DUO:

1. Zenon Sobieszkoda, Piotr Lasek
2. Izabela Chrabąszcz, Zbigniew Szczerbowski
3. Piotr Kudlarczyk, Michał Szklarski

Klasa FAMILY:

1. Grzegorz Kolano, Dorota Kolano
2. Marek Pawłowski, Wanda Pawłowska
3. Jacek Karpiński, Wiktor Karpiński, Maja Karpińska



VII edycja Bałtowskich Bezdroży - jesien 2012

VII edycja, 12-14.10.2012

Klasa EXTREME:

1. Zbigniew Popielarczyk, Daniel Potocki
2. Marcin Szewczuk, Mirosław Szewczuk
3. Marcin Małolepszy, Adrian Rokosa

Klasa ADVENTURE:

1. Mariusz Iłowiecki, Mateusz Iłowiecki
2. Dariusz Jaskuła, Tomasz Basaj
3. Tomasz Parol, Sylwester Barczyk

Klasa TURYSTYCZNA:

1. Marcin Kołodziejczak, Jakub Kozakowski
2. Olaf Chłopek, Monika Chłopek
3. Karol Soboń, Magdalena Soboń

Klasa Turystyczno-wyczynowa:

1. Arkadiusz Orzeł, Paweł Domagała
2. Paweł Gawryszczak, Norbert Gawryszczak
3. Łukasz Śpiewak, Gabriel Lenarcik



VIII edycja Bałtowskich Bezdroży - kwiecień 2013

Edycja VIII, 12-14.04.2013

Klasa EXTREME:

1. Artur Owczarek, Roman Popławski
2. Mariusz Niemiec, Karol Obrał
3. Marcin Małolepszy, Łukasz Kożuchowski

Klasa ADVENTURE:

1. Mariusz Piętka, Krzysztof Piętka
2. Fryderyk Głowacki, Łukasz Mucha
3. Tomasz Stokłosa, Karol Trzebny

Klasa TURYSTYCZNA:

1. Olaf Chłopek, Monika Chłopek
2. Łukasz Kowalski, Mirosław Tymiński
3. Stanisław Kajdy, Hubert Dzianok

Klasa Turystyczno-wyczynowa:

1. Ireneusz Kuras, Maciej Meszej
2. Grzegorz Zachara, Aleksandra Zachara
3. Krzysztof Karwowski, Tomasz Stępień



IX edycja Bałtowskich Bezdroży - październik 2013

Edycja IX, 11-13.10.2013

Klasa EXTREME:

1. Artur Owczarek, Roman Popławski
2. Gerard Stachal, Michał Stachal
3. Patryk Poręba, Mariusz Borowski

Klasa ADVENTURE:

1. Fryderyk Głowacki, Łukasz Mucha
2. Mariusz Iłowiecki, Mateusz Iłowiecki
3. Maciej Fras, Karol Jakubowski

Klasa TURYSTYCZNA:

1. Piotr Plackowski, Piotr Plackowski
2. Piotr Jankowski, Marcin Jankowski
3. Grzegorz Perchacz, Grzegorz Łagodzic

Klasa Turystyczno-wyczynowa:

1. Olaf Chłopek, Karol Soboń
2. Tomasz Szloser, Norbert Kamoda
3. Marcin Jaśkaczek, Waldemar Niezabitowski



X edycja Bałtowskich Bezdroży - październik 2014

Edycja X, 10-12.10.2014

Klasa EXTREME:

1.Marcin Małolepszy, Łukasz Kożuchowski
2.Sławek Kowalski, Kamil Kowalski
3.Mariusz Niemiec, Karol Obrał

Klasa ADVENTURE:

1.Krzysztof Piętka, Mariusz Piętka
2.Jacek Szczęch, Tadeusz Michalec
3.Tomasz Kowalczuk, Marcin Juś

Klasa TURYSTYCZNA:

1. Grzegorz Pożoga, Joanna Telesz
2. Tomasz Szloser, Norbert Kamoda
3. Daniel Kot, Piotrek Dubiel

Klasa Turystyczno-wyczynowa:

1. Łukasz Werner, Marcin Werner
2. Arkadiusz Orzeł, Grzegorz Maciejewski
3. Dominik Skowron, Sebastan Jaje


jesien2010

XI Edycja - 9-11.10.2015

Klasa EXTREME:

1.Marcin Szewczuk / Mirosław Szewczuk
2.Mariusz Niemiec / Tomasz Janik
3.Sławomir Jabłoński /

Klasa ADVENTURE:

1.Mariusz Piętka / Krzysztof Piętka
2.Roman Junka / Rafał Solich.
3.Jacek Szczęch / Tadeusz Michalec

Klasa WYCZYN:

1.Kamil Konefał / Paweł Assman
2.Piotr Jankowski / Marcin Jankowski
3. Marcin Pacułt / Marcin Hajdas

Klasa TURYSTYCZNA:

1.Olaf Chłopek / Piotr Jastrzębski
2.Paweł Chodorek / Tomasz Schlosser
3.Dominik Kurzępa / Paweł Kaczorowski


jesien2016

XII Edycja - 7-9.10.2016

Klasa EXTREME:

1.Marcin Małolepszy / Łukasz Kożuchowski
2.Ignacy Lenkiewicz / Przemysław Biegański
3.Karol Lenkiewicz / Mariusz Terpiłowski

Klasa ADVENTURE:

1.Michał Wojciechowski / Krzysztof Pawlak
2.Andrzej Ciaciek / Arkadiusz Mickiewicz
3.Krzysztof Piętka / Mariusz Piętka

Klasa WYCZYN:

1.Kamil Konefał / Paweł Assman
2.Irek Iro Kuras / Maciek Mechu Meszek
3.Piotr Jankowski / Marcin Jankowski

Klasa TURYSTYCZNA:

1.Marcin Wawrzyniak / Bartosz Urbański
2. Marcin Szczęch / Piotr Szczęch
3. Michał Uliński / Maciej Zajączkowski

Fundatorem nagrody głównej jest:

dragon






INTER CARS OFF ROAD
KIA | IM PATECK