11 edycja Bałtowskich Bezdroży z Dragon Winch

RELACJA Z RAJDU

Bałtowskie Bezdroża okiem terenowo.pl

Zanurzając się w środku październikowej nocy w lodowatej wodzie pełnej szlamu i wodorostów, trzeba albo kochać off-road, albo mieć przed oczami nagrodę główną Bałtowskich Bezdroży, jaką jest wyjazd do gorącego Moab, gdzie w rockcrawling od lat bawią się nasi amerykańscy koledzy. Dwudniowy rajd zgromadził na starcie 160 załóg specjalizujących się w ekstremalnej formie pokonywania przestrzeni, których nie wystraszyła niska temperatura powietrza, wysoki poziom trudności i duża liczba przeszkód na trasie, ani również ogromna konkurencja. (więcej na www.terenowo.pl)

  

Relacja sport4x4.pl

Bałtowskie Bezdroża to ewenement na polskiej scenie rajdowej – to chyba jedyna impreza, w której listy startowe zapełniają się w ciągu dosłownie kilku dni. Nie chodzi tu bynajmniej o kilka załóg – to aż 160 ekip(!), które zgłaszają się do rywalizacji w 4 klasach samochodowych. Wszystko to dzieje się w niepowtarzalnym klimacie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. (sport4x4.pl/index.php/baltowskie-bezdroza/2015)

     

Relacja Kowal Extreme off-road Team

Rajd Bałtowskie Bezdroża to impreza na którą czekaliśmy cały rok, odkąd pojawiliśmy się pierwszy raz na poprzedniej edycji. Spodziewaliśmy się po tej imprezie dobrej zabawy, perfekcyjnego przygotowania zawodów i ostrej rywalizacji. Przygotowywaliśmy się do rajdu jak zwykle na ostatnią chwilę. (więcej na Facebooku Kowal Extreme Off-Road)

  

Podsumowanie Bałtowskich Bezdroży 2015 od MUD Project KrakOff-Road Team

Bałtowskie Bezdroża to rajd, na który lista startowa zapełnia się do pęknięcia w szwach w przeciągu niecałej doby od możliwości zapisów. Jeśli chodzi o nasz team, jedni jechali już po raz drugi, dla innych był to debiut w BB - Dżoana, Szwagier, pilot Toyoty – Michał. Wyruszyliśmy całym teamem, trzema samochodami - Wojtek z Markiem Suzuki Samuraiem, którzy startowali w klasie wyczynowej oraz Krzysztof z Michałem Toyotą LC LJ70 i Asia ze Szwagrowskim Nissanem Patrolem Y60- klasa turystyczna. (więcej na www.facebook.com/MUDProjectKrakOffRoad)

Klasyfikacja końcowa

WYNIKI GENERALNE

Wyniki Klasa Adventure

Wyniki Klasa Extreme

Wyniki Klasa Turystyk

Wyniki Klasa Turystyk Wyczyn

WYNIKI Etap II

Wyniki Klasa Adventure

Wyniki Klasa Extreme

Wyniki Klasa Turystyk

Wyniki Klasa Turystyk Wyczyn

WYNIKI Etap I

Wyniki Klasa Adventure

Wyniki Klasa Extreme

Wyniki Klasa Turystyk

Wyniki Klasa Turystyk Wyczyn